X
X

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Özeti

07.07.2020 Salı 10:25 (Güncellendi: 07.07.2020 - 15:41)

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği yeni dizisi "Çatı Katı Aşk" ilk bölümü ile 9 Temmuz 2020 Perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Zaten kıt kanaat geçinen Yılmaz Ailesi’nin ekonomik durumu daha da kötüye gitmeden çatı katına hemen yeni bir kiracı bulunması gerekmektedir ama iki kuralları vardır. Çatı katı bekara ve öğrenciye asla kiralanmayacak!

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fotoğrafları 

Kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Ateş’le, ailesine destek olmak isteyen Yasemin’in yolları Yılmaz ailesinin çatı katı ilanını görmesiyle kesişir. Aynı anda çatı katına talip olmuşlardır ancak Yılmaz ailesinin koyduğu kural yüzünden ne Yasemin ne de Ateş evin yeni kiracısı olabilir. İlk denemeleri başarısızlıkla sonuçlanınca İstanbul da bulunabilecek en uygun daireyi kaçırmak istemeyen ikili madem kural bize uymuyor öyleyse biz kurala uyarız düşüncesiyle bir ortaklık yapmaya karar verir. Yapılan ortaklık sonucu Yılmaz ailesi yeni kiracılarına kavuşurken iki kader ortağı çıktıkları bu yolculukta Ayşen ve Demir’in de hayatını değiştirecek bir karar verdiklerinden habersizdir.

-----------------

Cati Kati Ask Episode 1 Summary

Kanal D’s new series “Cati Kati Ask” by Mia Production, which was produced and designed by Banu Akdeniz, premieres on July 9th, Thursday at 8 pm on Kanal D!

The Yilmaz family, who make ends meet, need to find a new tenant for their loft immediately before their financial situation gets worse, yet they have two conditions; the tenant must not be single or a student!

Ates, who wants a head start in his life, cross paths with Yasemin, who wants to support her family, seeing the ad for the loft. They decide to rent the loft at the same time, however, neither Yasemin nor Ates can be the new tenant of the house due to the rules set by the Yilmaz family. When their first attempt failed, the two who do not want to miss the cheapest decent flat in Istanbul, join forces and decide to play by the rules. As a result, the Yilmaz family finds the perfect tenants but Ates and Yasemin are not aware of the fact that they are going to change the course of Aysen and Demir’s lives.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI