X
X

"Cümbür Cemaat" Pazartesi günü başlıyor!

15.09.2014 Pazartesi 17:01 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Kanal D’nin yeni yarışma programı "Cümbür Cemaat" Pazartesi günü başlıyor!

Kanal D'nin sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yapacağı, eğlence dolu yeni yarışma programı "Cümbür Cemaat", Pazartesi günü başlıyor.

Hafta içi her gün, saat 13.30’da canlı olarak ekrana gelecek yarışmada, iki çift kıyasıya yarışacak. Hepsi de birbirinden eğlenceli oyunlardan ve toplam 5 etaptan oluşan yarışmanın sonunda, en yüksek puanı alan çift, büyük ödülün de sahibi olacak.

Cümbür Cemaat’te neler olacak?

Cümbür Cemaat’in ilk etabında eşler, titreyen bir koltuk üzerinde birbirlerine kelime anlatmaya çalışacaklar. Yarışmanın diğer etaplarında ise, çiftlerin uyumlarını, birbirlerini ne kadar tanıdıklarını ya da tanımadıklarını gösteren oyunlar oynanacak. Yarışmanın en dikkat çekici etaplarından biri de, çiftlerin ekranda beliren şarkıcının şarkısını bilmeye çalışacakları müzik etabı olacak. Diğer etaplarda da yarışmacılar; bazen bir pazar tezgahı üzerinde çorap eşleştirmeye, bazen ipe çivi dizmeye bazen de kafalarında bir saksıyla fiyat tahmin etmeye çalışacaklar.

Yapımını Artı Film, yapımcılığını Zeynep Peker - Onur Peker’in üstlendiği yarışmada; evli, nişanlı ya da sözlü olan çiftler yarışacak.


CÜMBÜR CEMAAT VİDEOLARI