X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Al, Kenan senin olsun!

Dilek Taşı 22 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanan on birinci bölümde Sevda ve Kenan arasındaki ilişkiyi duyan Figen gemileri yakıyor!

Asuman, Sevda ve Kenan'ı öpüşürken gördüğünü Figen'e anlatır. Figen için artık düşünecek bir şey kalmamıştır. Sevda'nın yanına gider ve yüzüğünü ona fırlatır. Kenan, iki kardeş arasındaki duvarları daha da yükseltmiştir. 

Dilek Taşı yeni bölümleriyle çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mustafa'nın ölen patronun ismi Yakup'tur

FRAGMANLAR