X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Sevda ve Kenan'dan çift oyunu!

Dilek Taşı 22 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanan on birinci bölümde Kenan ve Sevda, Efkan'ı inandırmak için Figen ile bir yemek planı hazırlıyorlar!

Sevda, Efkan'ı inandırmak için Figen ve Kenan'ın evleneceğini söylemiştir. Bu yalanı devam ettirmek için bir yemek organize ederler. Ancak bu yemek Figen'i Mustafa karşısında zor bir duruma düşürecektir.  

Dilek Taşı yeni bölümleriyle çarşamba akşamı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mustafa'nın ölen patronun ismi Yakup'tur

FRAGMANLAR