X
X

Dilek Taşı 5. Bölüm Özeti

03.10.2023 Salı 16:24 (Güncellendi: 03.10.2023 - 16:24)

Kanal D’nin, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı dizisi Dilek Taşı, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dram yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Dilek Taşı’nın beşinci bölümünün özeti şöyle;

Cemre götürülmüştür. Mustafa oldukça öfkeli bir halde Figen’in gelmesini beklemektedir. Kızının nereye götürüldüğünün hesabını soracaktır. Derken Figen gelir. Mustafa kor kor olmuş gözlerle geçer onun karşısına. Cemre’nin ağlayarak götürüldüğünü söyler. Figen’in de haberi yoktur hiçbir şeyden. Cemre’nin yerini öğrenmek umuduyla köşke gider fakat Mustafa da onun peşinden gelmiştir. Son anda yakalanmaktan kurtulup saklanırlar.

Sevda’nın telefon konuşmasından Cemre’nin hastaneye götürüldüğünü anlarlar. Mustafa ve Figen iyice paniklemiştir. Figen, Sevda’nın karşısına geçip neler olduğunu sorar. Sevda son anda Figen’e yalan söyleyerek durumu kurtarır. Kızının hastanede olduğunu öğrenen Mustafa yıkılmıştır. Figen onu teskin etmeye çalışır. Cemre hastanede ameliyata alınmak üzeredir.

Dilek Taşı, duygu yüklü yeni bölümü ile 5 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

 

 

DILEK TAŞI VİDEOLARI