X
X

Dilek Taşı 8. Bölüm Özeti

31.10.2023 Salı 10:48 (Güncellendi: 31.10.2023 - 10:48)

Kanal D’nin, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı dizisi Dilek Taşı, her Çarşamba akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Dram yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Dilek Taşı’nın sekizinci bölümünün özeti şöyle;

Mustafa ve Figen jandarmalara yakalanacakken, öğrencilerin meydanın karıştırmasıyla oradan kurtulurlar. Mustafa’nın yaşadığı ortaya çıkmış ve artık gerçek kimliğiyle saklanması mümkün olmadığından, kendisine sahte bir kimlik edinir. Amacı kızını da alıp yurtdışına kaçmaktır. Macide ise ihbar ettiği Mustafa’nın yakalanmadığını öğrenince paniğe kapılır ve Cemre ve Sinan’ı apar topar köşkten kaçırır. Sevda’nın boğazını sıkan ve ajansta herkesin önünde Kenan’dan dayak yiyen Efkan’ı babası bu halde görür ve Ronaların evini basar, bunun bedelini nasıl ödetecektir?

Öte yandan Figen, kendi hakkında oldukça şüphe uyandırıcı konuşmalara kulak misafiri olur ve bu şüphelerinin üzerine giderek anne ve babasını sorguya çeker. Ömer ve Asuman Figen’i geçiştirseler de Figen ikna olmaz. Figen kimdir? Gerçekte kimin kızıdır? Macide’nin sakladığı doğum belgesine ulaşır. Figen, kendi hakkındaki sırrı öğrenecek midir?   

Dilek Taşı, duygu yüklü yeni bölümü ile 1 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

DİLEK TAŞI VİDEOLARI