X
X

Kanal D’nin D Media imzalı yeni dizisi Dönence’nin setinden eğlenceli kareler!

12.06.2023 Pazartesi 12:02 (Güncellendi: 05.07.2023 - 01:38)

Kanal D’nin, D Media imzalı, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu yeni dizisi Dönence ekrana gelmek için gün sayıyor.

Çekimlerinin İzmir Foça’da devam ettiği, başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’nin ilk tanıtımı önceki günlerde ekrana gelmiş ve büyük beğeni kazanmıştı.

İzleyicinin büyük merakla beklediği dizinin çekimleri eğlenceli anlara sahne oluyor. Oyuncuların keyifli anlarının objektife yansıdığı fotoğraflar sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.

Dönence, Cannes'dan ödülle dönen “Exceptional” isimli dizinin uyarlaması… İsrail formatlı, orijinal adı “Exceptional” olan dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa'da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant gibi başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı Dönence, herkesin içini ısıtacak sıcacık hikayesi ile Dönence salı 20.00'da Kanal D'de!

DÖNENCE VİDEOLARI