X
X

Sümeyye Aydoğan’ın Barbie pozları çok konuşuldu!

29.07.2023 Cumartesi 13:40 (Güncellendi: 29.07.2023 - 13:40)

Kanal D’nin her Salı ekrana gelen dizisi Dönence’nin güzel yıldızı Sümeyye Aydoğan’ın Barbie pozları çok konuşuldu. Gişe rekorları kıran ve özellikle sosyal medyada büyük ses getiren Barbie filminin ardından dünyada Barbie trendi başladı. Bu akıma Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Dönence’de “Gece” karakterini canlandıran Sümeyye Aydoğan da katıldı. Oyunculuğu kadar güzelliği ile de çok konuşulan Sümeyye Aydoğan pembe kıyafetleri ile objektif karşısına geçti.

İzmir Foça’nın eşsiz güzelliğini izleyici ile buluşturan, farkındalık hikayesi ile de seyircinin büyük beğenisini kazanan dizinin oyuncu kadrosunda;  Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, , Berfin Ant, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yapımcılığını D Media, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği Dönence yeni bölümleri ile her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

DÖNENCE VİDEOLARI