X
X

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Özeti

21.12.2017 Perşembe 14:25 (Güncellendi: 05.01.2018 - 14:25)

Metin, kazada yanan bir araçtan turist bir kadını ve oğlunu kurtarınca sosyal medyanın kahramanı oluyor! Dostlar Mahallesi 2. Bölüm 23 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Metin ve Çetin kardeşlerin arasını bu hafta kıskançlık açıyor. Metin, kazada yanan bir araçtan turist bir kadını ve oğlunu kurtarınca sosyal medyanın kahramanı oluyor. Onu kıskanan Çetin, duraktakilerin ve Seher’in ona da saygı duyması için kendine kahramanlık yapacak bir yer arıyor. Rus Gelin Olga ile evlendi diye evden kovulan Selim’le Behiye’nin arasını düzeltmeye karar veriyor; ama, tabi yine yalan dolanla. 

Bahar’la, Aykut’un ilişkisi bu hafta geçmişten gelen beklenmedik bir isim yüzünden darbe alıyor. Birbirini çok seven çiftimiz engelleri aşabilecek mi?

Bilge tecrübesizliği yüzünden bu kez başını büyük belalara sokuyor. Kızlarını her şeyden çok seven Metin ve Füsun onu içine düştüğü durumdan kurtarmayı başarabilecek mi? 

Annesinden habersiz oyuncu seçmelerine giden Çağatay dışarı çıktığında taksisinin yerinde yeller estiğini görüyor. Olayı Neriman Anne’ye çaktırmadan çözmeye çalışırken Vakur’la ikisi kendilerini çok tehlikeli adamların arasında buluyorlar. İçine düştükleri durumdan sıyrılabilecekler mi?

DOSTLAR MAHALLESİ VİDEOLARI