Skip to main content
 
Ersin Korkut "Dostlar Mahallesi"nde! 05 Aralık

Ersin Korkut "Dostlar Mahallesi"nde!

Kanal D ekranında sımsıcak hikayesi ile herkesin gönlünde taht kuracak olan dizi "Dostlar Mahallesi" ekrana gelmek için gün sayıyor! Ersin Korkut dizide Selim karakterini canlandırıyor!

Dostlar Mahallesi’nin "Dostlar Durağı" 09 Aralık

Dostlar Mahallesi’nin "Dostlar Durağı"

Kendi halinde bir mahallenin yaşamının ekrana geleceği dizide Dostlar Durağı’nda  taksi şoförlerinin hikayesi de izleyici ile buluşacak! Kanal D’de sıcak ve samimi hikayesi ile dikkat çeken dizi "Dostlar Mahallesi" cumartesi akşamı saat 20.00'de izleyicisi ile buluşacak.

Dostlar Mahallesi’nin yayın tarihi belli oldu! 10 Aralık

Dostlar Mahallesi’nin yayın tarihi belli oldu!

Özlem duyduğumuz eski mahallelerdeki sıcaklığın, neşenin ve beraberliğin hikayesi Dostlar Mahallesi, 16 Aralık cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Çağla Şıkel ve Ulaş İnan Torun Dostlar Mahallesi’nde! 12 Aralık

Çağla Şıkel ve Ulaş İnan Torun Dostlar Mahallesi’nde!

Çağla Şikel kıskanç bir eş Seher'i, Ulaş İnan Torun ise, eşinden korktuğu halde çapkınlıktan geri kalmayan eğlenceli bir karakter olan Çetin'i oynuyor!

Alişan ve Hande Katipoğlu Dostlar Mahallesi’nde! 14 Aralık

Alişan ve Hande Katipoğlu Dostlar Mahallesi’nde!

Kanal D’nin cumartesi günü ekrana gelecek olan yeni dizisi  "Dostlar Mahallesi" hikayesi ile olduğu kadar karakterleri ile de izleyicinin beğenisini kazanacak.

Dostlar Mahallesi ilk bölümü ile cumartesi akşamı başladı! 16 Aralık

Dostlar Mahallesi ilk bölümü ile cumartesi akşamı başladı!

Dostlar Mahallesi'nin bu akşam yayınlanan ilk bölümünde iki kardeş (Metin ve Çetin) yakılan Metin'in taksisi yüzünden karakolluk oluyorlar! Çetin'in çapkınlığını öğrenen Seher çıldırıyor! Selim ise, yurt dışında evlendiği Olga'yı annesine nasıl tanıştıracağının hesabını yapıyor! Dostlar Mahallesi'nin eğlenceli ilk bölümü cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başladı!

Dostlar Mahallesi 2. Bölümünde; Metin, yanan arabadan çocuk kurtarıyor! Dostlar Mahallesi 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 23 Aralık

Dostlar Mahallesi 2. Bölümünde; Metin, yanan arabadan çocuk kurtarıyor! Dostlar Mahallesi 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Dostlar Mahallesi'nin 23 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak 2. Bölümünde; Metin, büyük bir cesaret örneği gösteriyor! Behiye'ye torun müjdesi veriliyor! Çağatay ise, taksiyi çaldırıyor!