X
X

Çağla Şıkel ve Ulaş İnan Torun Dostlar Mahallesi’nde!

12.12.2017 Salı 14:10 (Güncellendi: 05.01.2018 - 14:25)

Çağla Şikel kıskanç bir eş Seher'i, Ulaş İnan Torun ise, eşinden korktuğu halde çapkınlıktan geri kalmayan eğlenceli bir karakter olan Çetin'i oynuyor!

Kanal D’nin 16 Aralık Cumartesi günü ekrana gelecek olan yeni dizisi “Dostlar Mahallesi” hikayesi ile olduğu kadar karakterleri ile de izleyicinin beğenisini kazanacak.

Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat’ın yer aldığı dizinin yapımını Erler Film, yönetmenliğini Ayhan Özen üstlenirken, senaryosunu ise, Resul Ertaş kaleme alıyor.

Dostlar Mahallesi’nde Çağla Şıkel, çapkınlık yapan kocasını sürekli takip edip, mahallede herkes ile kavga eden, deli dolu kıskanç Seher’i canlandırırken,

 

Ulaş İnan Torun ise, abisi Metin’in (Alişan) tam tersi, karısı Seher’den korkmasına rağmen yine çapkınlık yapan, fırıldak, dağınık bir karakter olan Çetin ile izleyici karşısına çıkacak.

 

Seher (Çağla Şıkel) ve Çetin’in (Ulaş İnan Torun) komik ve eğlenceli hikayesinin de yer aldığı “Dostlar Mahallesi” cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de !

DOSTLAR MAHALLESI VİDEOLARI