X
X

Dostlar Mahallesi ilk bölümü ile cumartesi akşamı başladı!

16.12.2017 Cumartesi 13:19 (Güncellendi: 05.01.2018 - 14:25)

Dostlar Mahallesi'nin bu akşam yayınlanan ilk bölümünde iki kardeş (Metin ve Çetin) yakılan Metin'in taksisi yüzünden karakolluk oluyorlar! Çetin'in çapkınlığını öğrenen Seher çıldırıyor! Selim ise, yurt dışında evlendiği Olga'yı annesine nasıl tanıştıracağının hesabını yapıyor! Dostlar Mahallesi'nin eğlenceli ilk bölümü cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başladı!

Metin'in taksisini kim yaktı?

Metin'in geçim kaynağı Dostlar Durağındaki taksisidir. Bir gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce taksisi yakılır. Metin, sürekli tartıştığı kardeşinin yaktığından şüphelenir; çünkü, Çetin'in eli yanıktan dolayı sargılıdır. Bütün ibreler Çetin'i gösterir. Çetin ise, elinin yanıklığını açıklayamaz. İki kardeş karakolluk olur. Çetin, Metin'in ve durakraki diğer arkadaşlarının da kendisinden şüphelenmesinden dolayı kırgındır. Komiserin sorgusunda da önceleri saklamak zorunda kalır. Sonra işin rengi kötüye çalınca açıklamak zorunda kalır. Tam bu esnada, eşi Seher komiserin odasına girer...

Çetin, Seher'in elinde!

Seher, Çetin'in karakolluk olduğunu duyduğunda soluğu karakolda alır. Metin'in şikayeti üzerine eşine destek için geldiği karakolda Çetin'in itirafını yakalayınca olanlar oluyor. Çıldıran Seher'i kim durduracak akşam izleyip göreceğiz. Çetin'in başı ise, bu maceralardan dolayı epey belaya girecek gibi... Çünkü, Seher, deli dolu kıskanç bir eştir ve Çetin'in çapkınlıklarından dolayı sıtkı sıyrılmıştır. 

Selim ve güzeller güzeli eşi Olga!

Selim, aşık olduğu Olga ile evlenir; fakat, bir sıkıntı vardır. O da annesi Behiye... Behiye, tutucu bir kadındır. Selim, annesinin görüşlerini bildiği için Olga'yı nasıl tanıştıracağını kara kara düşünür. Rastlantı sonucu Behiye ve Olga karşı karşıya gelir. Arada kalan Selim bu işten nasıl sıyrılacak? Hepsi ve daha fazlası bu akşam yayınlanacak eğlenceli bölümde!..

Dostlar Mahallesi İlk Bölümü İzle:

Dostlar Mahallesi 2. Bölüm Fragmanı: 

DOSTLAR MAHALLESI VİDEOLARI