X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dostlar Mahallesi 1. Bölüm

Metin'in taksisi bir gece yakılır. Olay karakolluk olur ve Çetin'den şüphelenir. Sürekli didişen kardeşler, vefat eden babalarından kalan miras konusunda da anlaşmazlık içine düşerler. Önceden anlaştıkları konular gün geçtikçe aralarındaki zıtlaşmaların ortaya çıkmasına neden olur. Metin babasından kalan mirası iyi değerlendirip Dostlar Durağına ait taksi almıştır. Çetin ise, kalan miras parasını hovardalıkta yemiştir. Babadan kalan iki ev de, uzun-kısa çöp çekilerek kardeşler arasında paylaştırılmıştır. Çetin zaman geçtikçe bu durumu da sorun haline getirmeye başlar.

İşte bu durumdaki iki kardeş taksinin yakılması ile birbirine düşer. Metin, anlaşamadığı kardeşinin taksiyi inat uğruna ateşe verdiğini düşünür. Bir delili daha vardır. Çetin'in eli yanıktan dolayı sargılıdır. Metin'de akşam yaşanan olaya durumu bağlayınca karakolluk olurlar. Çetin ise, elini nasıl yaktığını açıklamaz; çünkü, çapkınlık yaptığı ortaya çıkacaktır. Elini kadının evinde yakmıştır. 

Olay aydınlığa ulaşınca iki taraf karakola ifade vermeye gider. Bu sırada Çetin'in tekrar çağırıldığını duyan Seher, destek için karakola gider. Çetin bu sırada olayı itiref ediyordur. Seher duydukları karşısında çok öfkelenir ve Çetin'in üzerine bir kaplan gibi atlar.

Olaylar bu noktadan sonra değişmeye başlar. Taksiyi yakanlar ortaya çıkar ve karşılarında Dostlar Durağının şoförlerini bulurlar...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
2. Bölümde Çağatay ve Vakur elektrikli tornavida ile tehdit edilmişlerdir

FRAGMANLAR