X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Selim, Olga ile annesine yakalandı!

Selim iş için gitiği Rusya'da Olga ile tanışıp evlenir. Yurda tekrar dönmek zorunda kalınca da eşi Olga'yı da getirir. O Olga'yı, Olga da Selim'i çok sevmektedir. Yalnız önlerinde büyük bir engel durmaktadır. O da Selim'in annesi Behiye!

Behiye gelenek ve göreneklerine bağlı bir kadındır. Tek amacı vardır; oğlu Selim'i, memleketinden bir kız ile evlendirmektir. Selim, annesi ile Olga'yı nasıl tanıştıracağını düşünmekten uyku uyuyamaz hale gelir. Olga'yı annesinden her daim kaçırmanın yolunu bulur; fakat, kader onları Füsun'un pastanesinde buluşturur. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Selim'in eşi Olga Brezilyalıdır

FRAGMANLAR