X
X

Çetin'in çapkınlık turu dayakla bitti!

2.815 kez izlendi • 18 Aralık 2017

 Seher, Çetin'in üzerinde başka bir kadına ait bir saç teli bulunca şüphelenme kat sayısı tavan yapar. Çetin, açıklayamadığı saç telinin gazabından kurtulabilmek için kendini banyoya kilitler. Bu Çetin'e ders olması gerekirken reflekslerine hakim olamayacağı bir telefon alır. Didem'den gelen telefon onu büyüler ve Seher'in terliğini erken unutur.

Çetin, elinde çiçek demeti ve bir şişe şarap ile kadının evine gider. Ortamın romantikleşmesi içinde şömineyi yakmaya başlar. Kadının etkileyen çekiciliği karşısında dikkatsiz davranır ve ceketi ile eli yanmaya başlar. Romantik gece hastanede biter. Olaylar bu dakikadan sonra farklı bir yöne doğru gider. Dostlar Durağında Metin'in taksisi birisi tarafından yakılır. Metin kardeşinden şüphelenir; çünkü, Çetin'in eli yanık tüm okları kendine çeker. Çetin, karakolluk olur. 

Çetin, taksiyi kendisinin yaktığını ispatlayamaz; çünkü, çaokınlığı ortaya çıkacaktır. Didem ise, Çetin'in karakolluk olduğunu öğrenince olayı anlatmak için komiserin karşısına çıkar. Didem'in açıklamaları ve Çetin'in itirafı sırasında ise Seher, her şey duyar. Kimse Seher'in öfkesinden Çetin'i kurtaramaz...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
2. Bölümde Çağatay ve Vakur elektrikli tornavida ile tehdit edilmişlerdir

FRAGMANLAR