X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kahraman Metin!

Metin taksisi ile görevdeyken takla atan bir otobüs görüyor. Çevredeki vatandaşlar gibi o da olay yerine koşuyor. Otobüs turistleri taşıyan bir otobüstür. İçerideki yaralılar dışarı çıkmayı başarırken bir anne ve çocuğu otobüstedir. Metin anneyi dışarı çıkarır. Sonrasında otobüs yavaş yavaş yanmaya başalar. Yaralı kadın yabancı dille tedirgin bir şekilde bir şeyler söyler. Önceleri kimse ne dediğini anlamaz. İçeriden gelen çocuk sesini duyan Metin, onun için olduğunu anlar. Hiç düşünmeden yanan otobüse girer ve çocuğu kurtarır.

Bu olayları çeken birisi de görüntüleri sosyal medyaya yükler. Dünyada ve Türkiye'de çok ses getiren bu görüntülerden sonra Metin kahraman olur. Taksiciler Federasyonu da Metin'e ödül verir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Dostlar Mahallesi dizisinin senaristi Resul Ertaş'tır

FRAGMANLAR