X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Evrim Akın İle Ev Gezmesi 21. Bölüm - Aydilge

Evrim Akın’ın bu haftaki konuğu enerjik şarkıları ve renkli kişiliğiyle Aydilge oldu.  Anadolu yakasındaki mütevazı evinin kapılarını Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ne açtı. Ünlü şarkıcının eşi ve kedisiyle birlikte yaşadığı 2 oda 1 salon evinde müzik dolu dakikaların yanı sıra aşk dolu dakikalar yaşandı.

Keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile mutlu bir evliliği olan Aydilge eşine aşkını her fırsatta dile getirdi. Romantik anlara sahne alan programda Utku Bey keman çaldı, Aydilge eşinin gözlerine bakarak şarkılar söyledi.

“Eşime DM’den yürüyorlar”

Eşi Utku Bey’e Instagram’dan mesaj atan kadınlara veryansın eden Aydilge “Neden evli bir erkeği elde etmeye çalışıyorsunuz?” diyerek sitemini dile getirdi.

‘’Evrim Akın İle Ev Gezmesi’’ yeni bölümüyle 24 Aralık Pazar günü saat 12.45'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR