X
X

Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Nursel Ergin’den altıncı sezon üzerine samimi açıklamalar!

18.07.2023 Salı 12:39 (Güncellendi: 18.07.2023 - 12:39)

Kanal D’nin, sunuculuğunu Nursel Ergin’in yaptığı, çok izlenen, fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta 6’ncı sezonu ile 31 Temmuz Pazartesi ekrana geliyor. Yeni sezona hızlı giriş yapmaya hazırlanan Nursel Ergin, samimi açıklamalarda bulundu.

"Bu sene tatili kısa tutuyoruz ve minicik bir aranın ardından izleyicilerimizle yeniden buluşacağız."

"Gelinim Mutfakta’nın 6. Sezonu öncelikle hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Türk televizyonculuğunda bir programın 6. Sezonunu açması gerçekten büyük bir başarı. Bu sene tatili kısa tutuyoruz ve minicik bir aranın ardından izleyicilerimizle yeniden buluşacağız." sözlerinde bulundu.

Yeni sezonda olacak değişimlere de değinen Nursel Ergin "Bu sezon ödüller katlandı. Ayrıca yarışmada herkesi daha çok heyecanlandıracak, rekabeti de körükleyecek muhteşem değişimler yaptık. Her sene olduğu gibi bu sene de izleyicilerimizle rekabet dolu ve heyecanlı, bir o kadar da keyifli bir sezon geçireceğimizin sözünü verebilirim. Ekip olarak çok heyecanlıyız. Geçtiğimiz sezon izleyicimizin müthiş bir tevazusu ile çok güzel sonuçlar aldık bunu da bu sene katlamayı ümit ediyoruz. İddia ediyorum ki bu sezon diğerlerinden çok farklı olacak." dedi.

Başladığı tarihten itibaren hafta birincilerine 7 altın bilezik ödül veren yarışma programı kasasındaki diğer bilezikleri vermek için kendisine güvenen gelin ve kaynana adaylarını arıyor! Siz de "İyi yemek yaparım, altınları kaparım!" diyorsanız linkteki başvuru formunu doldurmaya başlayın!

BAŞVURULARINIZ İÇİN WHATSAPP HATTI: 0539 570 37 07

BAŞVURULARINIZ İÇİN WEB ADRESİ: 

 

Gündüz kuşağına renk katan, hem eğlendiren hem de kazandıran yarışma programı Gelinim Mutfakta 31 Temmuz Pazartesi’den itibaren yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D’de…

GELINIM MUTFAKTA VİDEOLARI