X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Gelinim Mutfakta'nın 5. Sezon Finalinde şampiyon kim oldu?

Gelinim Mutfakta'nın sezon finali olan 1180. Bölümde 20 altın bilezik kazanıp şampiyon olan gelin belli oldu!

Sezon finali yarışı 4 hafta boyunca kıyasıya devam etti. Bugün bu emsalsiz yarış sona erdi. Miyase Türkel, Tuğba Erurul, Gönül Harşitlioğlu ve Dudu Akdemirbey arasından bir gelinimiz şampiyon olarak 20 altın bilezik, ikinci olan gelin de 10 altın bileziği koluna taktı.

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR