Skip to main content
 
Başak'ın islim kebabı büyük olay oldu!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Başak'ın islim kebabı büyük olay oldu!

Hatice'ye fanlarından gelen hediyeler kıskançlık mı yarattı?

Hatice'ye fanlarından gelen hediyeler kıskançlık mı yarattı? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 54. Bölümde Hatice'ye, hayranlarından gelen hediyeler diğer yarışmacılar tarafından çok konuşuldu!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 54. Bölümde, Başak'ın yaptığı islim kebabı eleştirilere ve mutfakta sert tartışmalara neden oldu!
Gelinim Mutfakta 54. Bölümde, Başak'ın yaptığı islim kebabı eleştirilere ve mutfakta sert tartışmalara neden oldu!

Tartışmanın başlamasına Hüsniye Hanımın yemek tadımı sırasında söyledikleri ile verdiği puanların tutarsızlıklarıı neden oldu. Hüsniye Hanım, pişmemiş dediği yemeğe 4 puan verdi. Bu yemek Başak'a ait olan yemekti. Puanlama sonrasında Başak haricindeki -Hatice de dahil olmak üzere- gelin ve kaynanalar Hüsniye Hanımı alkışlayarak protesto ettiler. Hüsniye Hanım olayı anlamayınca da Çiğdem Hanım sert bir dille durumu açıkladı. Pişmemiş bir yemeğe nasıl 4 puan verebildiğini sorguladı. Herkes Hüsniye Hanıma bu yüzden yüklenmeye başladı.

Başak ise, yaptığı yemeği savunmaya başlayınca ortalık bir anda karıştı. Özellikle Yurdanur, bir önceki gün kural ihlali yapan Başak'ı bugün de kural ihlali yapmakla suçladı. Yaptığı yanlışları bir bir söyleyince Başak kendisini sert bir dille savundu. Kaynanası Hanife Hanımın da gelinine 5 puan vermesi yarışmacıları iyice gerdi. Fatih Ürek'in de "Yemek pişmemişti!" cümlesi tartışma boyutunu giderek arttırdı ve suçlamalar birbiri ardına devam etti. Sözlü sataşmalar stüdyoda yankılandı!

24.05.2018 Perşembe 14:19   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar