Skip to main content
 
Başak'tan gelinlere iğneli maniler!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Başak'tan gelinlere iğneli maniler!

Nurten Hanımın ortalığı karıştıran puanlaması!

Nurten Hanımın ortalığı karıştıran puanlaması! / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 62. Bölümde Nurten Hanım, yarışmacı gelinlerin bugün yaptığı "Fırında Tavuklu Türlü" için puanlarını verdi ve sonrasında ortalık hararetlendi!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 62. Bölümde Başak, Hatice ile Yurdanur'a kaynanaları ve kendi ilişkileri hakkında iğneli maniler okudu!
Gelinim Mutfakta 62. Bölümde Başak, Hatice ile Yurdanur'a kaynanaları ve kendi ilişkileri hakkında iğneli maniler okudu!

Yarışmacılar harıl harıl yemeklerini pişirdikleri sırada Başak, Fatih Beyden bir istekte bulundu. Hatice ile Yurdanur için mani yazdığını ve okumak istediğini söyledi. Fatih Bey ve kendileri için mani yazılmasına şaşıran gelinler merakla Başak'ın ne yazdığını beklediler. Manilerin konusu ise, Hatice ve Yurdanur'un kaynanaları ile yaşadıkları ile ilgiliydi. Başak ilk önce Hatice'nin manisini okudu. Yazdığı mani ise, şöyleydi: "Ben bir karabiberim / Yuvarlanır giderim / Çok konuşma kaynana / Oğlunu alıp giderim." Hatice duyduğu maniye tebessüm etmekten kendini alamadı. Başak'ın, Yurdanur için yazdığı mani ise şöyleydi: "Sini sini şekerim / Üstüne şeker dökerim / Senin gibi kaynanayı / Çocuğum için çekerim."  Yarışmacılar Başak'ın yazdığı manilerle biraz olsun keyifli anlar yaşadılar.

05.06.2018 Salı 13:47   (Güncellendi: )