Skip to main content
 
Gelinim Mutfakta'da meydan muharebesi!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Gelinim Mutfakta'da meydan muharebesi!

Başak elindeki mikrofonla gelinleri deli etti!

Başak elindeki mikrofonla gelinleri deli etti! / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 63. Bölümde Başak, eline geçirdiği mikrofonla gelinleri denetlemeye çıktı ve söyledikleri ile onları delirtti!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 63. Bölümde, kaynanaların verdikleri puanlar -tabiri caizse- bir meydan muharebesi yaşanmasına neden oldu!
Gelinim Mutfakta 63. Bölümde, kaynanaların verdikleri puanlar -tabiri caizse- bir meydan muharebesi yaşanmasına neden oldu!

Kaynanalar, günün yarışma konusu olan "Ağzı Açık Börek"in basit bir börek olduğunu ve gelinlerin beceremediklerini düşündüler. Bu düşüncelerde puanlara yansıdı. Verilen düşük puanlar gelinlerle, kaynanaların arasının açılmasına neden oldu! Özellikle Yurdanur, kaynanası Suna Hanımın verdiği puan sonrasında yaptığı hareketle hem kaynanası, hem de diğer yarışmacılar tarafından büyük eleştiri aldı. Yurdanur, şans getirmesi için masasına koyduğu Suna Hanımın çerçeveli resmini ters çevirerek kapattı. Başta Suna Hanım olmak üzere herkes bu davranışı çok yadırgadı. Suna Hanım bunu saygısızlık olarak değerlendirdi. Gelin ve kaynananın arasındaki gerginlik herkes tarafından fark edildi... 

Buna benzer tartışma Nurten Hanım ve gelini Özlem arasında yaşandı. Nurten Hanım da gelinine düşük puan verdi. Özlem, Yurdanur'a giden beş puan yüzünden kaynanasına yüklendi. Nurten Hanım da "Düzgün yapsaydın da, alsaydın puanı" diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine Özlem "Gelinleri karıştırdın herhalde" dedi.

Meydan muharebesine dönen mutfakta gelinler, diğer gelinlerle; kaynanalar, kendi gelinleri ve diğer gelinlerle sürekli ağız dalaşına girdiler. Tartışmanın büyüyeceğini anlayan Fatih Ürek, arada kalmamak için mutfaktan kaçmak zorunda kaldı!

06.06.2018 Çarşamba 14:24   (Güncellendi: )