Skip to main content
 
Gelinim Mutfakta'da ortalık karıştı!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Gelinim Mutfakta'da ortalık karıştı!

Nurten Hanım ve Özlem yarışmadan ayrıldılar mı?

Nurten Hanım ve Özlem yarışmadan ayrıldılar mı? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 115. Bölümde Nurten Hanım, herkesi şaşkınlıkta bırakan bir açıklamada bulundu!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 115. Bölümde Özlem ve Ezgi'nin başlattığı sert tartışma kaynanalar odasına da sıçradı, Reyhan Hanım ile Nurten Hanım arasındaki gerginlik had safhaya çıktı!
Gelinim Mutfakta 115. Bölümde Özlem ve Ezgi'nin başlattığı sert tartışma kaynanalar odasına da sıçradı, Reyhan Hanım ile Nurten Hanım arasındaki gerginlik had safhaya çıktı!

Bu hafta sürekli yüksek puanlar alan Ezgi, dün yayınlanan (16.08.2018 Perşembe) yayında da 19 puan aldı. "Beceriksiz" diye niteleyenlere cevap olduğunu söyleyince Özlem tartışmanın fitilini ateşledi. Özlem "19 puanı alınca becerikli oluyorsun ya zaten!" diye sataşınca Ezgi "Özlem, farkındaysan pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe..." diyerek aldığı yüksek puanları hatırlattı. Özlem söylediğinden geri durmadı ve Ezgi'ye tekrar yüklenmeye başladı. Ezgi, kendisini takdir etmeyen Özlem'i hazımsızlıkla suçladı. Özlem ise, "Sevmiyorum seni! Buraya gelmiş, geçmiş en sevmediğim kişi sen ve kaynanan!" diye durumu hararetlendirince olay kaynanalar odasına sıçradı...

Odada Özlem'in söylediklerini çok yakışıksız bulan Reyhan Hanım ve gelinini koruyan Nurten Hanım arasında gerginliği yüksek bir tartışma başladı. Reyhan Hanım olay ile ilgili kendi düşüncelerini açıklarken kendisini önemsemeden dinleyen Nurten Hanıma "A sus! Kendi şeyine çekme beni!" diye tepkisini koydu. Nurten Hanım, Reyhan Hanımın söylediği "Sus!" kelimesine takınca olanlar oldu. Ona "Bana sus kelimesini kullanma sakın!" deyince Reyhan Hanım "Özgür iradem, kullanırım!" diye karşılık verdi. Bu andan itibaren hem kaynanalar odasında, hem de stüdyoda tartışma büyüdü. Fatih Ürek bile bu gerginliğe bir anlam veremedi!

17.08.2018 Cuma 14:10   (Güncellendi: )