Skip to main content
 
Müzeyyen Hanım gelinine tüyo verirken yakalandı!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Müzeyyen Hanım gelinine tüyo verirken yakalandı!

Başak'ın eşinin gönderdiği mesaj kimleri sinirlendirdi?

Başak'ın eşinin gönderdiği mesaj kimleri sinirlendirdi? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 44. Bölümde Başak'ın eşi sürpriz bir video mesaj gönderdi. Söyledikleri ile diğer gelin ve kaynanaların tepkisini aldı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 44. Bölümde Müzeyyen Hanım, gelini Gülşah'a yemeğini tanımak için ne yapması gerektiğini söylerken kameralara yakalandı!
Gelinim Mutfakta 44. Bölümde Müzeyyen Hanım, gelini Gülşah'a yemeğini tanımak için ne yapması gerektiğini söylerken kameralara yakalandı!

Kaynanalar, yarışmanın başladığı günden itibaren gelinlerinin tabağını aramadıklarını iddia etmişlerdi. Bu durumu Çiğdem Hanım kırarak gelininin tabağını aradığını cesaretle söylemişti. Hüsniye Hanım da lezzeti aradığını ifade etmişti. Bugünkü bölümde kameralar önemli bir olayı tespit etti. Müzeyyen Hanım, yemeği nasıl yapması gerektiğini gelini Gülşah'a anlatırken kendisinin de tanıması için belirgin dokunuşlar yapmasını istedi. Taze soğanların beyaz olan kısımlarını kullanmasını, biraz kalın yapmasını istedi. Böylelikle gelininin tabağına 5 puanı vermeyi planladı. Bunu izleyen diğer gelin ve kaynanalar şaşkınlıklarını gizleyemediler. Değerlendirme sırasında Müzeyyen Hanıma yüklenmeye başladılar. Böylelikle "Gelinimin tabağını aramıyorum!" argümanı ise, yok oldu. Fatih Ürek ise, tüm gelinlerin ve kaynanaların bu tarz davranışlarda bulunduklarından ve kameralardan da takip ettikleri olaylardan sonra sunum zamanı o tarz belirgin özelliği olan yemeklere müdahale edilip, puanlama masasına getirildiğinden bahsetti. Desteklediği şey ise, kaynanaların puan verirken gelinlerin tabağını aramaları konusu oldu. Yarışma olduğu için, doğal olarak yapılması gerekenin bu olduğunu da sözlerine ekledi.

10.05.2018 Perşembe 14:39   (Güncellendi: )