X
X

Girift Fragmanı - 4

1,469 kez izlendi • 17 Mayıs 2021

Kanal D Dijital Özel Dizisi Girift’in 4. fragmanı yayında! Vural Komiser'e davayı irdelememesi için baskı yapılıyor!

Her geçen gün yeni bir kurban ortaya çıkarken bir taraftan da işler git gide daha karmaşık hale gelir. Tüm kurbanları birbirine bağlayan ortak bir isim ortaya çıkar. Olayı çözmeye yaklaştığını hisseden Vural Komiser ise pek çok farklı engel ile karşılaşır. Dosyayı kurcalamaması istenmektedir. Ancak kimsenin bu katili yakalamaktan vazgeçmeye niyeti yoktur. 

Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Selahattin Taşdöğen, Mazhar Selçuk Alaca ve Cahit Kaşıkçılar’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Özlem Bölükbaşı, İlker Şahinbaş, Metisha Schaefer, Şule Akan, Ömer Konakçı ve Burhan Çelik’in yer aldığı, senaryosunu Emine Karataş ve Özlem Bölükbaşı’nın kaleme aldığı, yönetmenliğini ve yapımcılığını Haydar Işık’ın üstlendiği Girift yeni bölümleriyle "Her Cuma 18:30'da" ücretsiz olarak Kanal D Dijital Platformlarında!

------------

Kanal D’s Digital series Girift Trailer 3 is streaming! Vural Komiser is forced not to go through the case again!

The fact that there is a new victim everyday makes things get more and more complicated. The team finds a name that all the victims are connected to. Captain Vural, who thinks that he is close to solving the case, comes across lots of obstacles. He is wanted not to dive in the case. However, nobody will let go of the killer.

 

Starring Umit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yilmaz, Selahattin Tasdogen, Mazhar Selcuk Alaca and Cahit Kasikcilar, the cast of Girift also includes Ozlem Bolukbasi, Ilker Sahinbas, Metisha Schaefer, Sule Akan, Omer Konakci and Burhan Celik. Written by Emine Karatas and Ozlem Bolukbasi, directed and produced by Haydar Isik, Girift will be on Kanal D’s digital platforms for free with new episodes every Friday at 18:30!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR