X
X

Hande Ataizi Bir Döndü Pir Döndü!

10.12.2015 Perşembe 10:20 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Oyunculuğa uzun süre ara veren Hande Ataizi, setlere geri döndü! Ünlü oyuncudan çok özel açıklamalar!..

Şimdiye kadar yer aldığı projelerle büyük başarı yakalayan ve ciddi bir hayran kitlesi olan ünlü oyuncu Hande Ataizi, uzun bir aradan sonra ilk kez "Hayat Mucizelere Gebe" için kamera karşısına geçti.

Çekimlerinin son sürat devam ettiği dizide Süheyla karakteri ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu Süheyla’ya nasıl hazırlandığı ve özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"Süheyla’yı ilk okuduğumda kendime çok yakın buldum. Deli dolu Süheyla bana çok benziyor. Herkes mazbut, düzgün olsa Dünya sıkıcı bir yer olmaz mı? Biri de farklı olsun. Ama tabi ki Süheyla’ya hazırlanmak hiç kolay olmadı. Hala protein diyetime devam ediyorum ve haftada sekiz saat spor yapmayı hiç ihmal etmiyorum" dedi.

Annelik ve evlilik hakkında da samimi açıklamalar yaptı:

"Bana senin mucizen ne diye soruyorlar, benim için hayatımın mucizesi oğlum Leon oldu. Çocuk istiyordum bir türlü olmadı, hep düşük yaptım. Sonra akışına bırakma kararı aldım ve mucizem gerçekleşti" dedi.

Birçok evliliğin ekonomik sebeplerden bittiğini savunan Ataizi "Kadın çalışmaz ise evlilik biter, Kadının erkeğe maddi yük olması bence çok yanlış" şeklinde açıklama yaptı.

3 kuşak kadının hikayesini eğlenceli bir dille anlatan "Hayat Mucizelere Gebe" her Pazar saat 20.00’de Kanal D’de!