Skip to main content
 

Hande Ataizi Bir Döndü Pir Döndü!

10.12.2015 Perşembe 10:20 (Güncellendi: )

Oyunculuğa uzun süre ara veren Hande Ataizi, setlere geri döndü! Ünlü oyuncudan çok özel açıklamalar!..

Hande Ataizi Bir Döndü Pir Döndü!

Şimdiye kadar yer aldığı projelerle büyük başarı yakalayan ve ciddi bir hayran kitlesi olan ünlü oyuncu Hande Ataizi, uzun bir aradan sonra ilk kez "Hayat Mucizelere Gebe" için kamera karşısına geçti.

Çekimlerinin son sürat devam ettiği dizide Süheyla karakteri ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu Süheyla’ya nasıl hazırlandığı ve özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Hande Ataizi Bir Döndü Pir Döndü!

"Süheyla’yı ilk okuduğumda kendime çok yakın buldum. Deli dolu Süheyla bana çok benziyor. Herkes mazbut, düzgün olsa Dünya sıkıcı bir yer olmaz mı? Biri de farklı olsun. Ama tabi ki Süheyla’ya hazırlanmak hiç kolay olmadı. Hala protein diyetime devam ediyorum ve haftada sekiz saat spor yapmayı hiç ihmal etmiyorum" dedi.

Annelik ve evlilik hakkında da samimi açıklamalar yaptı:

"Bana senin mucizen ne diye soruyorlar, benim için hayatımın mucizesi oğlum Leon oldu. Çocuk istiyordum bir türlü olmadı, hep düşük yaptım. Sonra akışına bırakma kararı aldım ve mucizem gerçekleşti" dedi.

Hande Ataizi Bir Döndü Pir Döndü!

Birçok evliliğin ekonomik sebeplerden bittiğini savunan Ataizi "Kadın çalışmaz ise evlilik biter, Kadının erkeğe maddi yük olması bence çok yanlış" şeklinde açıklama yaptı.

3 kuşak kadının hikayesini eğlenceli bir dille anlatan "Hayat Mucizelere Gebe" her Pazar saat 20.00’de Kanal D’de!

Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm Fragmanı

Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

İnci, bebek ile ilgili verdiği karardan vazgeçecek mi? Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm 13 Aralık Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!   Hemen izle

Oyuncular

Damla Colbay

Damla Colbay

İnci
Hande Ataizi

Hande Ataizi

Süheyla
Işıl Yücesoy

Işıl Yücesoy

Esma
Yiğit Dikmen

Yiğit Dikmen

Engin
Yusuf Akgün

Yusuf Akgün

Serhat

Benzer İçerikler