X
X

İlk bölüme Ahmet Saraçoğlu konuk oluyor

(Güncellendi: 29.08.2017 - 10:34)

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Hayat Şarkısı, Salı 20.00'de ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

<b>Kanal D</b>’nin, yapımını <b>Most Production</b>’un, yapımcılığını <b>Gül Oğuz</b>’un üstlendiği, yönetmenliğini <b>Cem Karcı</b>’nın yaptığı, başrollerini <b>Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler</b> ve <b>Ahmet Mümtaz Taylan</b>’ın paylaştıkları “<b>Hayat Şarkısı</b>” isimli yeni dizisi, Salı akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor.

Dizinin birinci bölümüne konuk oyuncu olarak katılan ve <b>Burcu Biricik</b>’in babasını canlandıran <b>Ahmet Saraçoğlu</b>; "<b>Dizide fakir bir demirci ustasını oynuyorum. Burcu Biricik’in babası rolündeyim. Dizinin birinci bölümünde konuk oyuncu olsam da oldukça etkili bir rol.</b>" diye konuştu.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını, kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan "<b>Hayat Şarkısı</b>", <b>Salı 20.00</b>'de başlıyor.

Atıf, Nilay'dan hoşlandığını açıklamıştır