Skip to main content
 
İlk günkü gibi!06 Haziran

İlk günkü gibi!

Kanal D’nin çok sevilen dizisi Hayat Şarkısı bu akşam son bölümüyle ekrana geliyor. Unutulmaz bir finalle izleyicilerine veda etmeye hazırlanan Hayat Şarkısı'nda yeri geldi çok güldük, çok ağladık ama her seferinde çok da sevdik. Hayat Şarkısı'ndan akıllara kazınan 10 özel sahneyi sizler için sıraladık.

Hayat Şarkısı Son Bölüm'e Hülya’nın aldığı şok karar damgasını vuruyor!06 Haziran

Hayat Şarkısı Son Bölüm'e Hülya’nın aldığı şok karar damgasını vuruyor!

6 Haziran Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 57. Bölümde Hülya, düğün günleri kendisini terk edip Berlin’e giden kocası Kerim’den intikam alıyor; Kerim bu yaşadıklarına inanmakta güçlük çekiyor. Hülya, yeniden yapılan düğünlerinde herkesin önünde Kerim’i terk mi edecek? Hülya ile Mahir’in yeni planı ne olacak? Hülya ile Kerim'i nasıl bir gelecek bekliyor? Hülya, tüm Cevher Ailesi'ni karşısına mı alacak? Hayat Şarkısı Final Bölümü nasıl son buldu?

Hayat Şarkısı 56. Bölüm'de Hülya’yı şok eden gerçek ne? Hayat Şarkısı 57. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?30 Mayıs

Hayat Şarkısı 56. Bölüm'de Hülya’yı şok eden gerçek ne? Hayat Şarkısı 57. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

30 Mayıs Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 56. Bölümde Kerim’in verdiği talimatlar sonrası yeni bir göreve giden Mahir ile Hülya’yı büyük bir sürpriz bekliyor! Açtıkları kapının arkasındaki kişi kim? Hülya, Kerim’in neyni peşinde olduğunu merak ediyor; kendisini büyük bir tehlikenin içine atıyor! Hülya ile Mahir'i bekleyen tehlike ne?

Hayat Şarkısı 55. Bölüm'de Hülya’nın karşılaştığı sürpriz isim kim?23 Mayıs

Hayat Şarkısı 55. Bölüm'de Hülya’nın karşılaştığı sürpriz isim kim?

23 Mayıs Salı 2017'de yayınlanacak Hayat Şarkısı 55. Bölümde Zeynep hamile olduğunu öğreniyor; bu sevinçli haberi Hülya ile paylaşıyor! Hülya’dan bunu sır gibi saklamasını isterken, her şeyi Kerim öğreniyor! Hülya ile Kerim’in gizli planı ne oldu? Bayram Cevher ile Süheyla'yı bekleyen büyük tehlike ne? Cevher Ailesi üzerindeki kara bulutlar dağıldı mı?

Hayat Şarkısı 54. Bölüm'de kadroya sürpriz bir isim dahil oluyor! Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?16 Mayıs

Hayat Şarkısı 54. Bölüm'de kadroya sürpriz bir isim dahil oluyor! Hayat Şarkısı 55. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

16 Mayıs Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 54. Bölümde Torunbaş Ailesi’nin başlarına açtığı türlü belalardan kurtulmayı başaran Cevher Ailesi, kendi içinde çatırdamaya başlıyor! Bayram Cevher ile karşı karşıya gelen Kerim ve Hüseyin, yol ayrımına geliyorlar! Bayram Cevher'in görüştüğü gizemli kadın kim? Mahir ile Hülya, yeni operasyonlarına başlayacaklar mı? Hülya'nın görüştüğü doktor kim?

Hayat Şarkısı 53. Bölüm'de Hülya ile Kerim ayrılıyorlar mı? Hayat Şarkısı 54. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?09 Mayıs

Hayat Şarkısı 53. Bölüm'de Hülya ile Kerim ayrılıyorlar mı? Hayat Şarkısı 54. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

9 Mayıs Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 53. Bölümde Cevher Ailesi’ni kurtarmak için Mahir ile kendilerini tehlikeye atan Hülya’ya, en sert uyarı Kerim’den geliyor! Kerim, Hülya’nın bu kadar tehlikeli olaylar içinde yer almasını istemiyor; bunlara devam etmesi durumundan yollarını ayıracaklarını söylüyor! Bayram Cevher, evini geri alabilecek mi? Mahir ile Hülya, operasyonlarına devam edecekler mi? Zeynep ile Hüseyin, yeniden bir araya gelecekler mi? Hazer Torunbaş'ın yeni hedefi kim olacak?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm'de Hülya ile Mahir'in yeni hedefi kim? Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?02 Mayıs

Hayat Şarkısı 52. Bölüm'de Hülya ile Mahir'in yeni hedefi kim? Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

2 Mayıs Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 52. Bölümde Ziya Torunbaş, Cevher Ailesi'nin üstüne bir kara bulut gibi çökmeye devam ediyor! Madenlerinin kapatılmasıyla zor günler geçiren Bayram Cevher, iflas eşiğine geliyor! Bayram Cevher, düşmanı olarak gördüğü Ziya Torunbaş'a ne yapacak? Ailesini kurtarmaya çalışan Hülya, Mahir ile yeni bir göreve hazırlanıyor. Bu sefer hedefleri kim olacak? Hüseyin ile Kerim, babalarının iflas haberini nasıl karşılayacaklar? Hülya ile Mahir, Cevher Ailesi'ni kurtarabilecekler mi?

Hayat Şarkısı 51. Bölüm'de şok bir ayrılık yaşanıyor! Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?25 Nisan

Hayat Şarkısı 51. Bölüm'de şok bir ayrılık yaşanıyor! Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

25 Nisan Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 51. Bölümde Melek kızı Bahar’a, Hülya’nın iyi annelik yapacağını düşünüyor; ardında bıraktığı not ile herkese veda ediyor! Bahar'ın gelişiyle, aileleri daha da genişleyen Hülya ile Kerim, bunun mutluluğunu yaşıyor! Hayat Şarkısı son bölümde şok ayrılık yaşanıyor!

Hayat Şarkısı 50. Bölüm'de Hülya'dan şok karar! Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?17 Nisan

Hayat Şarkısı 50. Bölüm'de Hülya'dan şok karar! Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

18 Nisan Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 50. Bölümde Hazer ile karşı karşıya gelen Hülya, yeni bir plan yapıyor! Hülya ile Mahir’in yeni oyununun kurbanı kim olacak? Hazer Torunbaş, intikam için nasıl hareket edecek? Torunbaş ve Cevher Aileleri'nin karşılaşmasında kazanan taraf kim olacak? Kerim ile Hüseyin'i sarsan haber ne? Bayram Cevher'i bekleyen tehlike ne? Cevher Ailesi'nde ekonomik deprem!

Hayat Şarkısı 49. Bölüm'de; Hülya ile Mahir, yeni görevlerine hazırlanıyorlar! Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?09 Nisan

Hayat Şarkısı 49. Bölüm'de; Hülya ile Mahir, yeni görevlerine hazırlanıyorlar! Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

9 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 49. Bölümde Hazer Torunbaş, Cevher Ailesi’nden intikam almaya hazırlanıyor! Hülya ile Mahir, nasıl bir plan yapacaklar?

Hayat Şarkısı 48. Bölüm'de Hazer Torunbaş, Kerim’den kardeşinin intikamını almak için kollarını sıvıyor!02 Nisan

Hayat Şarkısı 48. Bölüm'de Hazer Torunbaş, Kerim’den kardeşinin intikamını almak için kollarını sıvıyor!

2 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 48. Bölümde; Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi’nin arasındaki ilişki ortaya çıkıyor!

Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de Bayram Cevher, oğullarını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atıyor! Hayat Şarkısı 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?21 Mart

Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de Bayram Cevher, oğullarını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atıyor! Hayat Şarkısı 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

21 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 47. Bölümde; Hüseyin ile Kerim’i kaçıran Cem, Bayram Cevher ile karşı karşıya geliyor!