Skip to main content
 
Hayat Şarkısı 51. Bölüm'de şok bir ayrılık yaşanıyor! Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?25 Nisan

Hayat Şarkısı 51. Bölüm'de şok bir ayrılık yaşanıyor! Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

25 Nisan Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 51. Bölümde Melek kızı Bahar’a, Hülya’nın iyi annelik yapacağını düşünüyor; ardında bıraktığı not ile herkese veda ediyor! Bahar'ın gelişiyle, aileleri daha da genişleyen Hülya ile Kerim, bunun mutluluğunu yaşıyor! Hayat Şarkısı son bölümde şok ayrılık yaşanıyor!

Hayat Şarkısı 50. Bölüm'de Hülya'dan şok karar! Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?17 Nisan

Hayat Şarkısı 50. Bölüm'de Hülya'dan şok karar! Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

18 Nisan Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 50. Bölümde Hazer ile karşı karşıya gelen Hülya, yeni bir plan yapıyor! Hülya ile Mahir’in yeni oyununun kurbanı kim olacak? Hazer Torunbaş, intikam için nasıl hareket edecek? Torunbaş ve Cevher Aileleri'nin karşılaşmasında kazanan taraf kim olacak? Kerim ile Hüseyin'i sarsan haber ne? Bayram Cevher'i bekleyen tehlike ne? Cevher Ailesi'nde ekonomik deprem!

Hayat Şarkısı 49. Bölüm'de; Hülya ile Mahir, yeni görevlerine hazırlanıyorlar! Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?09 Nisan

Hayat Şarkısı 49. Bölüm'de; Hülya ile Mahir, yeni görevlerine hazırlanıyorlar! Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

9 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 49. Bölümde Hazer Torunbaş, Cevher Ailesi’nden intikam almaya hazırlanıyor! Hülya ile Mahir, nasıl bir plan yapacaklar?

Hayat Şarkısı 48. Bölüm'de Hazer Torunbaş, Kerim’den kardeşinin intikamını almak için kollarını sıvıyor!02 Nisan

Hayat Şarkısı 48. Bölüm'de Hazer Torunbaş, Kerim’den kardeşinin intikamını almak için kollarını sıvıyor!

2 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 48. Bölümde; Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi’nin arasındaki ilişki ortaya çıkıyor!

Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de Bayram Cevher, oğullarını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atıyor! Hayat Şarkısı 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?21 Mart

Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de Bayram Cevher, oğullarını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atıyor! Hayat Şarkısı 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

21 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 47. Bölümde; Hüseyin ile Kerim’i kaçıran Cem, Bayram Cevher ile karşı karşıya geliyor!

Hayat Şarkısı 46. Bölüm'de Hüseyin ile Kerim, ölümle burun buruna geliyorlar! Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?14 Mart

Hayat Şarkısı 46. Bölüm'de Hüseyin ile Kerim, ölümle burun buruna geliyorlar! Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

14 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 46. Bölümde; Cevher Ailesi’nden intikam almak için geri dönen Cem, Hüseyin ile Kerim’e karşılık Mehmet’i istiyor!

Hayat Şarkısı 45. Bölüm'de Cevher Ailesi’nin başı belaya giriyor! Hayat Şarkısı 46. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?07 Mart

Hayat Şarkısı 45. Bölüm'de Cevher Ailesi’nin başı belaya giriyor! Hayat Şarkısı 46. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

7 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 45. Bölümde; Cem intikam almaya başlıyor! İlk hedefi olan Kerim ve Mehmet, ölümle burun buruna geliyor!

Hayat Şarkısı 44. Bölüm'de şok isim! Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?28 Şubat

Hayat Şarkısı 44. Bölüm'de şok isim! Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

28 Şubat Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 44. Bölümde; Cem, herkesin hayatını etkilemeye devam ediyor! Cem’in ölmediğini öğrenen Hülya ve Cevher Ailesi büyük bir tehlikenin içine düşüyor! İntikam almak için geri dönen Cem’in hedefinde kimler var?

Hayat Şarkısı 43. Bölüm'de beklenen Hülya ve Kerim sahneleri! Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı'nda Cem'in mezarı korkutuyor!21 Şubat

Hayat Şarkısı 43. Bölüm'de beklenen Hülya ve Kerim sahneleri! Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı'nda Cem'in mezarı korkutuyor!

21 Şubat Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı yeni bölümde; Eve giren gizemli adam şoku yaşanıyor! Hayat Şarkısı son bölümde Cem’i gördüğünü iddia eden Melek, herkesin gerilmesine yol açar. Hülya’yı evde güllerle karşılayan kim? Kerim, Hülya’nın yardımına yetişebilecek mi?

Hayat Şarkısı 42. Bölüm'de Hüseyin ölecek mi? Hayat Şarkısı 43. Bölüm Fragmanında Mahir bıçaklanıyor!14 Şubat

Hayat Şarkısı 42. Bölüm'de Hüseyin ölecek mi? Hayat Şarkısı 43. Bölüm Fragmanında Mahir bıçaklanıyor!

14 Şubat Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 42. Bölümde; Eve giren gizemli adam şoku yaşanıyor! Eve giren adamla yüz yüze gelen Melek, yaşadığı şokun etkisiyle bayılıyor; Hülya, ablasına destek olmaya çalışıyor. Sokak ortasında vurulan Hüseyin’i büyük bir tehlike bekliyor. Hüseyin yaşama tutunabilecek mi?

Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanında Hülya’yı hangi tehlikeler bekliyor?07 Şubat

Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanında Hülya’yı hangi tehlikeler bekliyor?

7 Şubat Salı 2017 tarihinde Hayat Şarkısı yeni bölümü ile ekrana geldi. Hayat Şarkısı son bölümden en can alıcı detaylar bu haberde! Hazer Torunbaş ile Hülya’nın yakınlaşmasını kıskanan Kerim’den, Hülya’ya zehir zemberek sözler gelir. Herkesin içinde attığı tokat ile cevap veren Hülya, geri dönülmez bir yola girer. Hülya, Kerim ile boşanmaya karar verir ve mahkemeden önce yüzünü dahi görmek istemez!

Hayat Şarkısı 41. Bölümde tüyler ürperdi? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı ile yürekler hopluyor!07 Şubat

Hayat Şarkısı 41. Bölümde tüyler ürperdi? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı ile yürekler hopluyor!

Hayat Şarkısı 7 Şubat Salı 2017'de yayınlanan yeni bölümünde, Hülya'nın evine bir yabancı giriyor! Melek'in o kişiyi gördüğü anda korkudan bayılması ile Hülya'nın uykudan uyandığındaki dehşet hali herkesin kanını dondurdu. Çocukların ve kızların yaşadığı eve gizlice giren bu kişi kim? Ev halkı bu kişiden zarar görecek mi? Çocuklar güvende mi? Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu, hepsi bu yazıda!