Skip to main content
 
Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de Bayram Cevher, oğullarını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atıyor! Hayat Şarkısı 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?21 Mart

Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de Bayram Cevher, oğullarını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atıyor! Hayat Şarkısı 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

21 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 47. Bölümde; Hüseyin ile Kerim’i kaçıran Cem, Bayram Cevher ile karşı karşıya geliyor!

Hayat Şarkısı 46. Bölüm'de Hüseyin ile Kerim, ölümle burun buruna geliyorlar! Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?14 Mart

Hayat Şarkısı 46. Bölüm'de Hüseyin ile Kerim, ölümle burun buruna geliyorlar! Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

14 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 46. Bölümde; Cevher Ailesi’nden intikam almak için geri dönen Cem, Hüseyin ile Kerim’e karşılık Mehmet’i istiyor!

Hayat Şarkısı 45. Bölüm'de Cevher Ailesi’nin başı belaya giriyor! Hayat Şarkısı 46. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?07 Mart

Hayat Şarkısı 45. Bölüm'de Cevher Ailesi’nin başı belaya giriyor! Hayat Şarkısı 46. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

7 Mart Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 45. Bölümde; Cem intikam almaya başlıyor! İlk hedefi olan Kerim ve Mehmet, ölümle burun buruna geliyor!

Hayat Şarkısı 44. Bölüm'de şok isim! Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?28 Şubat

Hayat Şarkısı 44. Bölüm'de şok isim! Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

28 Şubat Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 44. Bölümde; Cem, herkesin hayatını etkilemeye devam ediyor! Cem’in ölmediğini öğrenen Hülya ve Cevher Ailesi büyük bir tehlikenin içine düşüyor! İntikam almak için geri dönen Cem’in hedefinde kimler var?

Hayat Şarkısı 43. Bölüm'de beklenen Hülya ve Kerim sahneleri! Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı'nda Cem'in mezarı korkutuyor!21 Şubat

Hayat Şarkısı 43. Bölüm'de beklenen Hülya ve Kerim sahneleri! Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı'nda Cem'in mezarı korkutuyor!

21 Şubat Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı yeni bölümde; Eve giren gizemli adam şoku yaşanıyor! Hayat Şarkısı son bölümde Cem’i gördüğünü iddia eden Melek, herkesin gerilmesine yol açar. Hülya’yı evde güllerle karşılayan kim? Kerim, Hülya’nın yardımına yetişebilecek mi?

Hayat Şarkısı 42. Bölüm'de Hüseyin ölecek mi? Hayat Şarkısı 43. Bölüm Fragmanında Mahir bıçaklanıyor!14 Şubat

Hayat Şarkısı 42. Bölüm'de Hüseyin ölecek mi? Hayat Şarkısı 43. Bölüm Fragmanında Mahir bıçaklanıyor!

14 Şubat Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 42. Bölümde; Eve giren gizemli adam şoku yaşanıyor! Eve giren adamla yüz yüze gelen Melek, yaşadığı şokun etkisiyle bayılıyor; Hülya, ablasına destek olmaya çalışıyor. Sokak ortasında vurulan Hüseyin’i büyük bir tehlike bekliyor. Hüseyin yaşama tutunabilecek mi?

Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanında Hülya’yı hangi tehlikeler bekliyor?07 Şubat

Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanında Hülya’yı hangi tehlikeler bekliyor?

7 Şubat Salı 2017 tarihinde Hayat Şarkısı yeni bölümü ile ekrana geldi. Hayat Şarkısı son bölümden en can alıcı detaylar bu haberde! Hazer Torunbaş ile Hülya’nın yakınlaşmasını kıskanan Kerim’den, Hülya’ya zehir zemberek sözler gelir. Herkesin içinde attığı tokat ile cevap veren Hülya, geri dönülmez bir yola girer. Hülya, Kerim ile boşanmaya karar verir ve mahkemeden önce yüzünü dahi görmek istemez!

Hayat Şarkısı 41. Bölümde tüyler ürperdi? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı ile yürekler hopluyor!07 Şubat

Hayat Şarkısı 41. Bölümde tüyler ürperdi? Hayat Şarkısı 42. Bölüm Fragmanı ile yürekler hopluyor!

Hayat Şarkısı 7 Şubat Salı 2017'de yayınlanan yeni bölümünde, Hülya'nın evine bir yabancı giriyor! Melek'in o kişiyi gördüğü anda korkudan bayılması ile Hülya'nın uykudan uyandığındaki dehşet hali herkesin kanını dondurdu. Çocukların ve kızların yaşadığı eve gizlice giren bu kişi kim? Ev halkı bu kişiden zarar görecek mi? Çocuklar güvende mi? Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu, hepsi bu yazıda!

Hayat Şarkısı 40. bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 41. bölüm Fragmanında Hülya'dan zehir zemberek sözler!31 Ocak

Hayat Şarkısı 40. bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 41. bölüm Fragmanında Hülya'dan zehir zemberek sözler!

Hayat Şarkısı 40. bölümde Kerim, Hülya'nın geçmişindeki can yakan gerçeği öğreniyor! Hayat Şarkısı 41. Bölüm fragmanında ise Hülya'dan Kerim'e tokat gibi sözler! Kerim, Hülya'nın kırgınlığı karşısında neye uğradığını şaşırıyor.31 Ocak 2017 Salı 40. bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı'nda Hülya'nın erken doğum sürprizi büyük bir merak uyandırdı. 40. Bölüme ait yayınlanan iki fragmandan anlaşılacağı üzere Hülya, Kerim'le yaşadığı sıkıntılı dönemin sonucu olarak erken doğumla karşı karşıya kaldı. Bu doğum, Hülya'ya zarar verecek mi? Aileyi, sarsan şey ne? Hayat Şarkısı son bölümün ardından yayınlanan 41. Bölüm fragmanında, Kerim'e kırgın olan Hülya, sözleriyle Kerim'i yerden yere vuruyor.

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Yayında!24 Ocak

Hayat Şarkısı 39. Bölüm Yayında!

Cevher Ailesi, Hülya'nın geçmişini öğreniyor; hiçbir şey eskisi gibi olmuyor!

Sakın Boşanmayın!19 Ocak

Sakın Boşanmayın!

Kerim ile Hülya'nın boşanma kararı almasıyla kendimize acılardan acı beğendik. HülKer aşkı nasıl, neden, ne zaman bu noktaya geldi?

Kanal D'den 360 derece canlı yayın!18 Ocak

Kanal D'den 360 derece canlı yayın!

Türkiye’nin kanalı Kanal D kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği “ilk”lerle sektörün öncüsü oldu. Bu özelliği ile yıllardır amiral gemi pozisyonunu koruyan Kanal D dün de Twitter 360 derece canlı yayını ile bir ilke daha imzasını attı.