X
X

Hayat Şarkısı 50. Bölüm'de Hülya'dan şok karar! Hayat Şarkısı 51. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

17.04.2017 Pazartesi 16:13 (Güncellendi: 05.12.2023 - 18:12)

18 Nisan Salı 2017'de yayınlanan Hayat Şarkısı 50. Bölümde Hazer ile karşı karşıya gelen Hülya, yeni bir plan yapıyor! Hülya ile Mahir’in yeni oyununun kurbanı kim olacak? Hazer Torunbaş, intikam için nasıl hareket edecek? Torunbaş ve Cevher Aileleri'nin karşılaşmasında kazanan taraf kim olacak? Kerim ile Hüseyin'i sarsan haber ne? Bayram Cevher'i bekleyen tehlike ne? Cevher Ailesi'nde ekonomik deprem!

Kız kardeşi Melisa’nın ölümüyle, Cevher Ailesi’ni hedef alan Hazer harekete geçmeye hazırlanır. Cevher Ailesi’nin tüm fertlerini ortadan kaldırmaya çalışan Torunbaş  Ailesi ile Cevher Ailesi’nin mücadelesi yeni başlar. İlk olarak Cevher Holding’i hedef alan Hazer, ellerinde avuçlarında ne varsa kaybetmeleri için uğraşır. Hazer’in bu hamleleri geniş yankı bulurken, Hülya gözünü karartmaya hazırdır. Hazer’in hamlelerine karşı atağa geçmeye karar veren Hülya, yaptıklarından pişman etmeye kararlıdır. Hazer’i açık açık tehdit eden Hülya’nın planı ne?

Hülya’nın yardımına iş birlikçisi Mahir koşar. Mahir ile yeniden sahalara dönen Hülya, yapacakları akıl dolu planlarla yeniden hedefe ulaşmaya çalışırlar. Cem'den sonra Cevher Ailesi'nin başına bela olan Hazer'i durdurmaya çalışan ikili, yine eski günlerindeki gibi plan yapmaya başlarlar. Doğum yaptıktan sonra operasyonlarına ara veren ikili, Hatice halanın Bayram Cevher'i takip ettirmek istemesiyle kaldıkları yerden devam ederler. Kılık değiştirerek yeni maceralara atılmaya hazırlanan Hülya ile Mahir, hangi tehlikelerle karşılaşacaklar? 

Hazer Torunbaş'ın planlarını öğrenen İpek, tüm olanları takip etmeye çalışır. Mahir ile iyi giden ilişkilerine her fırsatta karşı çıkan eski kocası Hazer'i dinlemeyen İpek, Totunbaş Ailesi içindeki casus gibi çalışır. Bayram Cevher ile ilişkisini bitirmek zorunda kalan Mahsa Torunbaş ise İstanbul'u terk etmek zorunda kalır. Yıllar önce olduğu gibi yine ayrılmak zorunda kalan Bayram ve Mahsa'yı, ayıran ise Hülya olmuştur. Hülya, Süheyla Cevher'in çok hasta olduğu yalanını söyledikten sonra Bayram Cevher de bu ilişkiye nokta koyarak eve döner. Hülya, yalanını şimdilik saklasa da ortaya çıkması durumunda büyük bir olaya imza atacaktır. 

Öte yandan Hülya’nın başı ev işleriyle derttedir. Kerim ve çocuklarını mutlu etmek için mutfağa giren Hülya, beceriksizliğiyle herkesin diline düşer. Yemek yapmayı öğrenmeye çalışan Hülya, planlarındaki başarıyı elde edemez; oldukça zor zamanlar geçirir. Eline de yakıştıramayan Hülya, şeytanın bacağını kırmaya çalışır.