X
X

Hayat Şarkısı 40. bölümde neler oldu? Hayat Şarkısı 41. bölüm Fragmanında Hülya'dan zehir zemberek sözler!

31.01.2017 Tuesday 15:21 (Güncellendi: 29.08.2017 - 10:34)

Hayat Şarkısı 40. bölümde Kerim, Hülya'nın geçmişindeki can yakan gerçeği öğreniyor! Hayat Şarkısı 41. Bölüm fragmanında ise Hülya'dan Kerim'e tokat gibi sözler! Kerim, Hülya'nın kırgınlığı karşısında neye uğradığını şaşırıyor. 31 Ocak 2017 Salı 40. bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı'nda Hülya'nın erken doğum sürprizi büyük bir merak uyandırdı. 40. Bölüme ait yayınlanan iki fragmandan anlaşılacağı üzere Hülya, Kerim'le yaşadığı sıkıntılı dönemin sonucu olarak erken doğumla karşı karşıya kaldı. Bu doğum, Hülya'ya zarar verecek mi? Aileyi, sarsan şey ne? Hayat Şarkısı son bölümün ardından yayınlanan 41. Bölüm fragmanında, Kerim'e kırgın olan Hülya, sözleriyle Kerim'i yerden yere vuruyor.

Hayat Şarkısı yayınlanan 40. bölümüne, Hülya'nın erken doğumu damgasını vurdu. Beklenmedik bir anda, sancıları tutan Hülya, hemen hastaneye kaldırıldı. Kerim'den haber alamayan Mahir, Melek ve Cevher Ailesi'ne haber verdi. Herkesin paniklediği o anlarda Hülya, bebeği ve kendisi için ölüm kalım savaşı verirken, Kerim ise avareler gibi kendini sokaklara vurdu. Kerim, öğrendiği şey karşısında nasıl tepki verecek?

Hayat Şarkısı 40. Bölümü izlemek için TIKLAYIN!

7 Şubat Salı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 41. bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı'nın 31 Ocak'ta yayınlanan son bölümünde büyük bir telaş yaşanırken, evi bambaşka bir duygu sarıyor. Cevher Ailesi'nin en küçük bireyi dünyaya geliyor. Bu, herkeste çok farklı duygular uyandırsa da akıllar Hülya'da. Hülya'nın geçmişte yaşadığı eziyet, herkesin içini parçalarken, Kerim bu yeni durumla nasıl yüzleşiyor? 40. Bölümün ardından yayınlanan 41. bölüm fragmanında, Hülya Kerim'e öyle sözler söylüyor ki....

7 Şubat Salı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı yayında! Kerim büyük pişmanlık yaşıyor! Hülya'nın kalbinde en sağlam şekilde tekrardan yerini alabilecek mi? Kerim ve Hülya yeniden eski mutlu günlerine dönebilecekler mi?

 

HAYAT ŞARKISI VİDEOLARI