X
X

Hayat Yolunda 8. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Alp ile Cem, karşı karşıya geliyor

Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları sevilen dizisi “Hayat Yolunda” sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Alp ile Cem bir kez daha karşı karşıya gelirken, Şafak da Cem’i sevdiğini sonunda itiraf ediyor.

Selim, aklındaki kişinin Yelda olduğunu sonunda Cem’e itiraf eder.

Alp, Melis’ten çocuğu aldırmasını ve hastaneden ayrılmasını ister. Alp’in isteklerini itiraz etmeden kabul eden Melis’in ise aklında yeni bir oyun vardır.

Selim, annesinden kalan parayla hastanenin hisselerini Alp’ten geri almaya karar verir. Veysel Hoca gerekli konuşmayı yapsa da, Alp bu durumun Şafak’a bağlı olduğunu söyler.

Cem ve Şafak arasındaki yanlış anlamalar devam eder. İkisi de gururlarının bir türlü önüne geçip, gerekli konuşmayı yapamazlar.

Beraber vakit geçiren Yelda ve Selim yakınlaşır. Bu durum Yelda’nın kafasını karıştırır.

Planını uygulamaya başlayan Melis, sonunda Şafak’ın hamilelikten haberdar olmasını sağlar. Aldığı haberle Alp ile şiddetli bir tartışma yaşayan genç kadın, sonunda Cem’i sevdiğini itiraf eder.

Alp ile Cem bir kez daha karşı karşıya gelir.

Zeliş’in, Şafak’ın yanında kalabilmesi için Alp’in imzası gerekmektedir. Ancak yaşananlardan sonra Alp, elindeki bu kozu sonuna kadar kullanmaya kararlıdır.