Skip to main content
 
1.Bölüm Özeti

1.Bölüm Özeti

Tüm yaşamını karşılık beklemeden hayat kurtarmaya adamış Prof. Dr. Veysel Hoca’nın sahip olduğu özel hastane, maddi sıkıntılar sebebiyle iflasın eşiğine gelmiştir. Üstelik hastanesinin doktorları da birer birer istifa etmektedir. Yeni bir düzene adım atmak isteyen Veysel Hoca, Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapmakta olan, kendi yetiştirdiği başarılı cerrahlara iş teklif eder.

2.Bölüm Özeti

2.Bölüm Özeti

Hastaneyi kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapan Veysel Hoca’nın yorgun kalbi, bu üzüntüye daha fazla dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Yelda, eline geçen iflas tebligatının şokundadır. Bu olayı, saklayabildiği kadar babasından gizlemeye kara verir.

3.Bölüm Özeti

3.Bölüm Özeti

Alp, Veysel Hoca’nın hastanesine ortak oluyor. Ardından da, hastanede bir toplantı düzenleyen Alp, yaptığı açıklama ile tüm dengeleri altüst ediyor. Veysel Hoca'nın kalp krizi geçirmesi herkesi derinden etkilemiştir. Cem ile Şafak, Veysel Hocalar'ının durumuyla yakından ilgilenir.

4.Bölüm Özeti

4.Bölüm Özeti

Alp’in, Melis’i başhekim yapması hastaneyi karıştırıyor. Bu karar karşısında çılgına dönen Şafak, hastaneden ayrılmaya karar veriyor. Alp’in, Melis’i başhekim yapması hastaneyi karıştırır. Şafak, bu karar karşısında çılgına döner ve hastaneden ayrılmaya karar verir. Yelda, Alp’in böyle bir karar alamayacağını iddia etse de, hukuki açıdan hiç bir engel yoktur.

5.Bölüm Özeti

5.Bölüm Özeti

Cem ile Şafak’ın beraber çalışmasını bir türlü kabullenemeyen Alp, kıskançlıktan deliye dönüyor ve Melis’ten Cem’i hastaneden göndermesini istiyor. Başhekimlik görevine ısınan Melis, hastane içindeki gücünü ispatlamak ve yerini sağlamlaştırmak için harekete geçer. Ancak Veysel Hoca’nın sempatisini kazanmak hiç de kolay değildir.

6.Bölüm Özeti

6.Bölüm Özeti

Melis, Alp’in Şafak’tan boşanmasını kolaylaştırmak için, Şafak ile Cem’e iftira atıyor. Yelda ve tüm ekip, Cem’e sürpriz bir doğumgünü hazırlar. Bu yemek, bir bakıma yaşadıkları acı olaydan sonra moral gecesi gibi olur. Melis ise rahat durmaz ve Alp’le Şafak’ın biran evvel boşanabilmeleri için harekete geçer.

7. Bölüm Özeti

7. Bölüm Özeti

Alp’in boşanmak istemediğini söylemesi Şafak’ın aklını karıştırıyor. Alp’in boşanmak istemediğini söylemesiyle şok olan Şafak, her ne kadar inkar etse de kocasının verdiği karar aklını karıştırmaya yeter. Melis, mahkemede olanlardan sonra yine rahat durmaz ve oyunlarına devam eder. Alp ise, içindeki şüphelere son vermek için bir dedektif tutar.

8. Bölüm Özeti

8. Bölüm Özeti

Alp ile Cem bir kez daha karşı karşıya gelirken, Şafak da Cem’i sevdiğini sonunda itiraf ediyor.

9. Bölüm Özeti

9. Bölüm Özeti

Şafak’ın eline, Melis’in hamileliği ile ilgili düzenlediği sinsi planın kanıtları geçiyor. Ve Şafak bu kozu kullanmaya karar veriyor.

10.Bölüm Özeti

10.Bölüm Özeti

Ecem ansızın ortadan kayboluyor ve ortalık karışıyor. Alp ise, eline geçen bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçiyor.

11.Bölüm Özeti

11.Bölüm Özeti

Cem ve Yelda’nın büyük sırrı ortaya çıkıyor. Ebru ve Şafak, birbirlerine karşılıklı geçmişin hesabını sormak isterler. Ancak Cem ve Yelda duruma müdahale eder. Fakat Şafak’ın aklı karışır.

12.Bölüm Özeti

12.Bölüm Özeti

Dizinin bu bölümünde; Şafak’a kendini affettirmeye çalışan Yelda, onu korumak için ölümü bile göze alıyor.