X
X

Büyük merak uyandırdı

26.09.2014 Cuma 10:59 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Yolunda'nın ilk fragmanı çok konuşuldu.

Kanal D’nin Ekim’de ekrana gelecek yeni dizisi “Hayat Yolunda”nın 25 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan ilk fragmanı büyük beğeni gördü ve merak uyandırdı.

 

 
Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı, senaryosunu da Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı, merakla beklenen yeni dizisi “Hayat Yolunda”nın, 25 Eylül Perşembe ilk kez yayınlanan fragmanı, izleyicilerden büyük ilgi gördü ve merak uyandırdı. Fragmanın yayınının ardından izleyiciler sosyal medyada beğeni ve övgü dolu yorumlar yaptılar ve mesajlar attılar.
 
İşte o mesajlardan bazıları!
 
Zara @ZaraKaya1
#HayatYolunda Tanıtım Fragmanı hep tanidik oyuncular şahane.
 
acz-ı beşerî @bklccc
Ediz Hun hayranı olarak izleyeceğim bir dizi varsa o da #hayatyolunda dizisi. Türk sinemasının o kadar hatrı var
 
pelin söylemez @diziseyircisi
#HayatYolunda işte beklediğm dizi  :) Ediz Hun ...
 
Amine Karabulut @AmiineKarabulut
Nasıl çokca özlemişim ya kurban olduğum benim yine harikasın. #hayatyolunda @Engin_Ozturk
 
Türkan Yurdam @tyurdam
Bu akşam #HayatYolunda yolculuğuna başlıyor.
 
ENGİN'İN GÜLÜŞÜ ✌@EngininKarizma
Fazla özledik ekranda dizimiz başlasa artık @Engin_Ozturk #HayatYolunda 👍
 
Prof. Dr. Veysel Tuncay, İstanbul’da kâr amacı gütmeyen bir özel hastanenin sahibidir. Hastane, borçları yüzünden zor durumdayken, doktorların bir kısmı istifa eder. Tüm ömrünü hastalarına adamış bir insan olarak, yıllarca emek verdiği hastanesinin kapanmasına gönlü razı olmayan Veysel Bey, hastaneyi kurtaracak bir ekip kurmaya karar verir. Kendi gibi doktor olan kızı Yelda ile Yelda’nın tıp fakültesinden tanıdığı ve aynı zamanda kendisinin de öğrencileri olan bir grup doktoru biraraya getirir.
 
Türkiye’nin farklı yerlerinden biraraya gelen beş doktor ve beş farklı hayat vardır artık. Dertleri, aşkları, başarıları ve hırsları onları ne kadar farklılaştırsa da, hepsinin tek gayesi vardır aslında, o da: ‘’hayat kurtarmak!’’
 
Güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayeleriyle, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday “Hayat Yolunda” Ekim’de Kanal D’de!
 
Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle
Yapım: D Yapım
Yapımcı: E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı: Şeyba Tüzysüzoğlu
Yönetmen: Feride Kaytan
2. Yönetmen: Nezaket Çoşkun
Senaryo: Nuran Evren Şit
Sanat Yönetmeni: Nilüfer Deveci
Görüntü Yönetmeni: Özgür Polat
Oyuncular: Engin Öztürk (Cem Korcan), Nur Fettahoğlu (Şafak Günay), Burak Yamantürk (Selim Savaş), İpek Karapınar (Yelda Güçlü), İlker İnanoğlu (Alp Günay), Sinem Öztürk (Melis Saka), Yıldıray Şahinler (Tayfun Kuzu), Ceyda Tepeliler (Seza Türk), Fulya Ulvan (Muazzez) ve Ediz Hun (Veysel Güçlü)

HAYAT YOLUNDA VİDEOLARI