X
X

Hayat Yolunda dizisinde büyük şok!

09.10.2014 Perşembe 12:29 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kocası tarafından aldatıldığını öğrenen Şafak için karar anı!

Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları, dün akşam izleyiciyle buluşan dizisi Hayat Yolunda'da, herkesin kendini sorguladığı bir sahne yaşandı.

 
Ben Olsam Ne Yapardım?
Hayatını, insan canını kurtarmaya yemin etmiş, işine aşık başarılı bir cerrahsınız ve eşinizin sizi aldattığı kişinin hayatını kurtarmak zorundasınız. Bir yanda gururunuz, hayal kırıklığınız ve duygularınız; diğer yanda hayat kurtarmak... Şafak'ın o zor anlarında, izleyicinin aklında şu soru vardı: "Ben o durumda olsam, ne yapardım?"
 
Başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu'nun canlandırdığı Şafak, havayolu ile iş seyahatine uğurladığını sandığı eşi Alp'in, Alaçatı civarında trafik kazası geçirdiğini, araçta da kendi asistanı Melis'le birlikte olduğunu öğrendiğinde, ihanetle yüzleşti. Şafak için ilk şok etkisi geçmeden, eşinin kendisini aldattığı Melis'in ameliyatını yapması gerektiği kararıyla her şey daha da zorlaştı.
 
İşte o anlar!
 

HAYAT YOLUNDA VİDEOLARI