X
X

Hekimoğlu 1. Bölüme Özel Tweet Yarışması

12.12.2019 Perşembe 16:03 (Güncellendi: 10.02.2020 - 12:12)

Sen de söylediğin bir yalanı #herkesyalansöyler etiketi ile Twitter hesabından paylaş, Hekimoğlu yayındayken seçilen tweet’lerden iki tanesini televizyonda yayınlayalım.

Yarışma Katılım Koşulları

1- Twitter platformu üzerinden katılım sağlanan yarışma 14.12.2019 – 17.12.2019 tarihleri arasında Kanal D tarafından düzenlenmektedir.

2- Yarışma süresi kapsamında #herkesyalansöyler hashtag’iyle tweetlerinizi Twitter hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

3- Kullanıcıların Twitter hesaplarından #herkesyalansöyler hashtag'i ile atılan tweet'lerden Kanal D sosyal medya ekibinin moderasyonundan geçenler retweet edilir. 

4- Seçilen tweet’ler 16 Aralık Pazartesi günü www.hurriyet.com.tr’de, 17 Aralık tarihinde Kanal D’de yayınlanacak Hekimoğlu dizisinde ekrandan da yayınlanacak. Kanal D, dizi akışındaki 2 sahneye uygun #herkesyalansöyler hashtag’li tweet’leri belirler.

5- Seçilen tweet sahiplerinden yazılı olarak Kanal D sosyal medya ekibi tarafından TV'de yayınlatılmak üzere izinler alınır.

6- Seçilen 2 tweet belirlenen sahneler esnasında Tv'de eş zamanlı olarak second screen uygulaması ile yayınlanmaya hak kazanır.

7- Paylaşım yapan profillerin gizlilik ayarında “Herkese açık” olma zorunluluğu bulunmaktadır.

8- Yarışmaya katılan sahte hesapların katılımı geçersiz sayılacaktır.

9- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

10- Yarışma, 17 Aralık 2019 22:00 tarihinde son bulacak, kazananlar ile sosyal medya üzerinden iletişime geçilecektir. Kazananların, mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

11- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

12- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

13- Katılım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

14- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

15- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

16- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

17- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

18- Kanal D’nin Yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

19- Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

HEKIMOĞLU VİDEOLARI