X
X

Hekimoğlu 17. Bölüm Özeti

01.10.2020 Thursday 14:14 (Güncellendi: 02.10.2020 - 12:36)

Hekimoğlu - Selin aşkı yeniden alevlenebilir mi?

Hekimoğlu Selin’in kocasını tedavi etmeyi sonunda kabul eder ancak Selin’in kocası hasta olmadığı konusunda ısrarcıdır.  Hekimoğlu’nun verdiği randevulara bile gitmez. Hekimoğlu’yla karşı karşıya gelmekten çekinmektedir ki bu konuda ne kadar haklı olduğu kısa sürede anlaşılır. Hekimoğlu öyle bir oyun oynar ki Selin’in kocası ne olduğunu anlayamadan kendini hastaneye yatırılmış olarak bulur. Artık hayatı Hekimoğlu’nun ellerindedir.

Diğer yandan sık sık görüşmek durumunda kalan Hekimoğlu ve Selin, kendilerini duygusal olarak sorgulamaktan geri duramazlar. Bir zamanlar birbirlerini çok seven bu ikiliyi zor bir süreç beklemektedir. Zeynep, Hekimoğlu’nun duygularına kapılıp bu vakada sağlıklı kararlar veremediğini savunur. Ve kim bilir? Belki de haklıdır.

Hekimoğlu - Selin aşkı yeniden alevlenebilir mi? Hekimoğlu Selin’in kocasına teşhis koyabilecek mi? Daha da önemlisi Hekimoğlu Selin’in kocasının iyileşmesini isteyecek mi? Hekimoğlu’nu Selin’le yan yana görmek Zeynep’i nasıl etkileyecek?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

----------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 17 Summary

Is there a chance for Hekimoglu and Selin?

Hekimoglu finally agrees to treat Selin’s husband but her husband insists that he is not ill at all. He does not even come to the appointments out of insecurity. Soon, it turns out he is right to be insecure. Hekimoglu pulls such a smart trick that her husband finds himself admitted to the hospital. Now, his life is in the hands of Hekimoglu.

Meanwhile, the situation makes Hekimoglu and Selin see each other often, which leads them to question their feelings. There is a hard time ahead for the duo, who loved each other dearly once. Zeynep thinks that Hekimoglu’s feelings prevent him from making sensible decisions. And who knows? Maybe she is right.

Is there a chance for Hekimoglu and Selin? Will Hekimoglu be able to diagnose Selin’s husband? The most important thing, will Hekimoglu want Selin’s husband to get well? How will seeing Hekimoglu and Selin together affect Zeynep?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI