X
X

Hekimoğlu 20. Bölüm Özeti

05.10.2020 Pazartesi 09:27 (Güncellendi: 05.10.2020 - 13:58)

Dizinin bu bölümüne Eren Hacısalihoğlu konuk oluyor.

Hekimoğlu bir kez daha en sevdiği hasta tipiyle karşı karşıyadır. Kendi teşhisini kendisi koymuş olarak Hekimoğlu’nun karşısına çıkan Kerem, ünlü bir doktor olunca işler karışır.  Teşhisin yanlış olduğunu düşünen Hekimoğlu bunu kanıtlamaya çalışırken ukala bulduğu meslektaşına meydan okumaktan da geri kalmayacaktır. 

Bu arada Zeynep ve Kerem arasındaki yakınlaşma kimsenin gözünden kaçmaz. Kısa sürede Zeynep’i etkisi altına alan Kerem, hoşlandığı kadına cesur bir teklifte bulunmakta gecikmez. Bütün bunlar olurken hem basını hem hastaneyi idare etmeye çalışan İpek ise ona olan ilgisini gizlemeyen bir gazeteciyle vakit geçirmeye başlar. Hekimoğlu bundan hiç hoşlanmayacak ve tabii ki tepkisiz kalmayacaktır.

Hekimoğlu, Kerem’e doğru teşhisi koyabilecek mi? Kerem’in cesur teklifi ne? Zeynep bu teklifi kabul edecek mi? İpek yeni bir ilişkiye mi yelken açıyor?

Dizinin bu bölümüne Eren Hacısalihoğlu konuk oluyor.

Dizinin bu bölümüne sevilen oyuncu Eren Hacısalihoğlu konuk oluyor.  Hacısalihoğlu, hayatını Afrika'daki Tüberküloz hastalarını tedavi etmeye ve onlara ilaç tedarik etmeye adamış Doktor Kerem Cevher karakterine hayat verecek.

--------------------------------------------

Hekimoglu Episode 20 Summary

This week, the guest star is Eren Hacisalihoglu.

Once again, Hekimoglu has to deal with his “favorite” kind of patient, Kerem, who has come to the hospital having diagnosed himself, is a well-known doctor. However, Hekimoglu thinks that he has made a wrong diagnosis. While he tries to prove it, he does not hesitate to challenge his colleague.

Moreover, Zeynep and Kerem feel close to each other, and it doesn’t escape her friends’ notice. Kerem has Zeynep under his spell in a short while and he makes a bold offer to her. In the meantime, Ipek starts to date a journalist while making efforts to manage both the hospital and the press. Hekimoglu does not like what he sees and reacts accordingly.

Will Hekimoglu make the right diagnosis? What is Kerem’s bold suggestion? Will Zeynep say yes to it? Will Ipek embark on a new relationship?

This week’s guest star is Eren Hacisalihoglu.

The successful actor Eren Hacisalihoglu stars in the new episode. He portrays the character Kerem Cevher who has dedicated his life to treat tuberculosis patients in Africa and supply medicine for them.

HEKİMOĞLU VİDEOLARI