X
X

Hekimoğlu 21. Bölüm Özeti

11.10.2020 Pazar 18:25 (Güncellendi: 16.10.2020 - 12:16)

Hekimoğlu ve aile bağları…

Hekimoğlu yeni bir imajla hastaneye gelir. Herkesi şaşırtan bu ani değişimin sebebi merak konusu olurken Hekimoğlu’nun aklı ailesindedir. Şehir dışından gelecek olan anne ve babasıyla yiyeceği akşam yemeğini atlatmak için her yolu dener. Bu arada Hekimoğlu’nun yeni vakası üniversiteden yeni mezun genç bir adamdır. Ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılan gencin durumu giderek kötüleşir. Hekimoğlu ve ekibi hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri ta geçmişe uzanan bir aile dramını gözler önüne sererler.  İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkar.

Hekimoğlu ailesinden neden kaçıyor? Hekimoğlu’nun annesi ve babası nasıl insanlar? Hekimoğlu genç adamın hayatını kurtarabilecek mi?

Hekimoğlu’na iki konuk oyuncu...

Dizinin bu bölümüne Mehmet Ulay ve Serap Sağlar konuk oyuncu olarak katılıyor.  İki oyuncu Hekimoğlu’nun annesi ve babasını canlandıracak.

Hekimoğlu yeni bölümleri ile her salı akşamı 20.00'de Kanal D’de...

---------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 21 Summary

Hekimoglu and family bonds...

Hekimoglu comes to the hospital with a whole new look. While this change intrigues his friends, Hekimoglu’s mind is on his family. He exhausts all options not to have dinner with his parents who are going to visit him soon. In the meantime, Hekimoglu’s new patient is a young man, who has just graduated from university. The young man experiences something that feels like electrical shocks and starts having convulsions. As Hekimoglu and his team try to figure out the cause of the disease, they reveal a family drama that traces its roots back to the past. It shows how things done in good faith can turn out to be a disaster.

Why is Hekimoglu avoiding his family? Will Hekimoglu be able to save the young man’s life?

There are two guest stars this week!

Mehmet Ulay and Serap Saglar star in the new episode. They are going to portray Hekimoglu’s parents.

Hekimoglu returns on Tuesdays at 8 pm every week on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI