X
X

Hekimoğlu 23. Bölüm Özeti

26.10.2020 Pazartesi 09:56 (Güncellendi: 27.10.2020 - 17:20)

Hekimoğlu ve Selin aynı evde…

Hekimoğlu hukuki nedenlerle Selin’in evine gider. Evde davetsiz bir misafir olduğunu öğrenen Hekimoğlu, kendi yöntemleriyle duruma müdahale etmeye karar verir. Bu yöntemler, tekrar tekrar Selin’in evine gitmesini gerektirirken ikili arasında yakınlaşma da kaçınılmaz olur.

Diğer yandan, genç bir adam Hekimoğlu’nun evinin önünde nöbet tutmaktadır. Kimsenin hastalığına doğru teşhisi koyamadığını iddia eder. Hekimoğlu’nu doktoru olması için ikna etmeye çalışır.  Hekimoğlu ayaküstü ihtimalleri sıralayıp başından savacakken öyle bir şey yaşanır ki genç adam Hekimoğlu’nun başına bela olur.  Dahası bu bela Zeynep’e de sıçrayacak ve hayatının dönüm noktalarından birine sebep olacaktır.

Hekimoğlu ile Selin’in arasında neler yaşanacak?  Hekimoğlu başına bela olan hastayı kurtaracak mı? Zeynep’i nasıl bir dönüm noktası bekliyor?

Hekimoğlu’na bu hafta Gün Koper konuk oluyor...

Dizinin bu bölümüne Gün Koper konuk oyuncu olarak katılıyor.  Koper dizide genç bir fotoğrafçı olan İlker Beyan karakterine hayat verecek.

Hekimoğlu yeni bölümleri ile her Salı akşamı Kanal D’de...

 

---------------------------------------------------------------

 

Hekimoglu Episode 23 Summary

Hekimoglu visits Selin’s house... 

Hekimoglu visits Selin’s place to talk about a legal issue. Learning that there is an unexpected guest in the house, Hekimoglu decides to handle the situation in his own way. This leads him to go to Selin’s house frequently, making the two get closer to each other.

On the other hand, a young man waits in front of Hekimoglu’s house. He states that nobody can diagnose his disease right. He tries to convince Hekimoglu to be his doctor. Hekimoglu shakes him off by telling him what disease he possibly has. However, the man collapses and Hekimoglu is forced to take care of him. Moreover, something that the patient does unintentionally will be the turning point of Zeynep’s life.

What is next for Hekimoglu and Selin? Will Hekimoglu be able to save the young patient? How will the incident change Zeynep’s life?

Gun Koper is the guest star in Hekimoglu this week...

Koper will portray a young photographer, Ilker Beyan, in the new episode.

Hekimoglu returns on Tuesday on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI