X
X

Hekimoğlu 24. Bölüm Özeti

02.11.2020 Pazartesi 09:36 (Güncellendi: 06.11.2020 - 17:14)

Emre’nin yapmış olduğu bir hata ortalığı kasıp kavurur.

Hekimoğlu’nun gizlice raporlarını okuması Selin’i küplere bindirir. Bir daha Hekimoğlu’nun yüzünü bile görmek istemeyecektir. İkili uzun süre iletişimlerini keserler. Ancak gelen sürpriz bir haber zorunlu olarak onları tekrar karşı karşıya getirecektir.

Diğer yandan Emre’nin yapmış olduğu bir hata ortalığı kasıp kavurur. Emre gibi birinin nasıl böyle bir şey yaptığına kimse anlam veremez. Hakkında açılan disiplin soruşturmasına rağmen Emre sessizliğini korumaya devam edecektir. Sonunda kuruldan öyle bir karar çıkar ki Hekimoğlu da dahil olmak üzere herkesi şaşkına çevirir. 

Hekimoğlu ile Selin’in arasında neler olacak? 

Emre’nin sakladığı şey nedir?  Disiplin kurulundan ne karar çıkacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de!...

-----------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 24 Summary

A mistake Emre makes stirs up trouble!

Selin gets furious learning that Hekimoglu has read her reports secretly. She does not even want to see his face again and drives a wedge between them. However, a piece of surprising news forces them to come together once more.

On the other hand, a mistake Emre makes stirs up trouble. Nobody understands why Emre has made such a mistake. Emre continues to keep his silence despite the disciplinary proceedings against him. Eventually, the board’s decision shocks everybody, especially Hekimoglu.

What is next for Hekimoglu and Selin?

What does Emre hide? What will be the board’s decision?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI