X
X

Hekimoğlu 25. Bölüm Özeti

16.11.2020 Pazartesi 10:04 (Güncellendi: 16.11.2020 - 13:24)

Hekimoğlu’nda sürpriz gelişmeler…

Hekimoğlu kurul kararıyla bölüm şefliğini Mehmet Ali’ye devreder. Mehmet Ali için bu güzel bir gelişme gibi görünse de işler tahmin ettiği gibi yürümez. Hekimoğlu onu bezdirmek için elinden geleni yapacaktır. 

Bu arada Selin evliliğindeki sorunları Hekimoğlu’na anlatır. Bu konuşma ikiliyi kimsenin tahmin edemeyeceği bir noktaya sürükler. Diğer yandan ileri yaştaki bir hastanın durumu giderek kötüleşir. Tek şansı organ naklidir ancak kurul, hastanın yaşı sebebiyle nakil onayı vermez.  Buna rağmen Hekimoğlu pes etmeyecektir. Hastasını kurtarmak için her yolu dener.

Hekimoğlu hastasını kurtarabilecek mi?  Hekimoğlu ve Selin arasında neler yaşanacak? Hekimoğlu Mehmet Ali’nin şefliğinde neler yapacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de!

------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 25 Summary

Unexpected twists in Hekimoglu!

Hekimoglu hands over the team to Mehmet Ali because of the board’s decision. Even if it seems like progress for Emre, things do not go as he expects. Hekimoglu will not rest until he repulses Mehmet Ali.

Meanwhile, Selin tells Hekimoglu about the problems in her marriage. This conversation carries the two to a point that none of them could imagine. Moreover, a patient’s condition deteriorates gradually. His only chance is a heart transplant. However, the board does not approve the operation due to the patient’s old age. Despite all, Hekimoglu will not give up. He tries every option to save his patient’s life.

Will Hekimoglu be able to save his patient? What will happen between Hekimoglu and Selin? What will Hekimoglu do on the team led by Mehmet Ali?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI