X
X

Hekimoğlu 27. Bölüm Özeti

30.11.2020 Pazartesi 10:32 (Güncellendi: 01.12.2020 - 17:48)

Hekimoğlu’nun iki vakayla imtihanı…

On gündür uyuyamayan bir hastanın iyileşmesi için karaciğer nakline ihtiyacı vardır. Naklin gerçekleşmesi için Hekimoğlu kendine has bir yol seçer. Bu yol, Zeynep’le aralarında gerilim yaşanmasına neden olur. Ama bu kadarla kalmaz…

Hekimoğlu’nun ganyan bayisinde karşılaştığı diğer hastaya yakınlığı ise İpek’in dikkatini çeker. Doktorlardan ilgi bekleyen bu kadın hastanın varlığı Hekimoğlu ve İpek’i karşı karşıya getirir. 

Hekimoğlu iki hastayı da kurtarabilecek mi? İpek’le aralarındaki gerilim sadece işle mi alakalı? Mehmet Ali’ye kızgın olan Zeynep, olanların acısını Emre’den mi çıkaracak? Orhan’la Hekimoğlu’nun ev arkadaşlığı yürüyecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

----------------------------------------------

Hekimoglu Episode 27 Summary

Two problematic cases!

A patient who has not been able to sleep for ten days needs liver transplantation to recover. Hekimoglu handles the situation in his own way, which causes Zeynep to turn against him.

Hekimoglu takes very good care of a patient that he came across at the bookmakers’. The fact that his patient seems to look for attention doesn’t escape Ipek’s notice. Her presence in the hospital creates problems between Hekimoglu and Ipek.

Will Hekimoglu be able to save both of the patients? Is the tension between Ates and Ipek only related to work? Will Zeynep, who is mad at Mehmet Ali, displace her anger on Emre? Will Orhan and Hekimoglu’s be good housemates?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI