X
X

Hekimoğlu 29. Bölüm Özeti

14.12.2020 Pazartesi 10:34 (Güncellendi: 14.12.2020 - 15:08)

Mehmet Ali çok kendisi için çok önemli bir karar vermek zorunda kalır

Hekimoğlu, Mehmet Ali’yi kurtarmak için hayatını kaybeden hastaya otopsi yapılmasını ister. Fakat İpek buna izin vermez. Bu durum İpek’le aralarını son derece gergin bir hale getirir. Hekimoğlu yeni çözüm yolları ararken, Mehmet Ali’nin durumu giderek ağırlaşır. Mehmet Ali çok kendisi için çok önemli bir karar vermek zorunda kalır. Kararı ailesi de dahil herkesin şaşırmasına neden olur.

Hekimoğlu hastalığa tanı koyabilecek mi? İpek’le karşı karşıya gelen sadece Hekimoğlu mu olacak? Emre ve Zeynep ekip arkadaşlarının kurtulması için ne yapacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de!...

---------------------------------------------

Hekimoglu Episode 29 Summary

Mehmet Ali has to make a crucial decision about himself!

Hekimoglu wants to perform an autopsy on the patient who passed away for Mehmet Ali. However, Ipek does not give permission, which infuriates Hekimoglu. As Ates and the team look for a way to save Mehmet Ali, his health severely deteriorates. He has to make a crucial decision about himself. His decision surprises both his family and friends.

Will Hekimoglu be able to diagnose the disease? Will Hekimoglu be the only one who turns against Ipek? What will Emre and Zeynep do to save their friend?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI