X
X

Hekimoğlu 3. Bölüm Özeti

11.01.2020 Cumartesi 16:08 (Güncellendi: 10.02.2020 - 12:12)

Hekimoğlu’nun sıra dışı çözümü işe yarayacak mı?

Hekimoğlu iki doktorun konuşmasına kulak misafiri olarak aynı doğumhanede yakın zamanlarda doğmuş iki bebeğin hastalandığını duyar. Bebeklerin ikisi de kusma ve ateş şikâyetleriyle müşahede altına alınmıştır.  Bunu öğrenen Hekimoğlu Orhan ve İpek’i hastanede bir salgın olabileceğini konusunda uyarır.

İpek ve Orhan yalnızca iki bebeğin hastalanmasına salgın denemeyeceği fikrindelerdir. Bunun üzerine Hekimoğlu durumu ispatlamak için ekibiyle birlikte hastanedeki diğer tüm bebekleri kontrol etmeye girişir. Kısa zaman sonra aradığını bulur ve hastanede salgın alarmı verilerek bebek katı karantinaya alınır.

Hekimoğlu ve ekibi bebeklerin neden hastalandığını araştırırken milyonlarca seçenek arasından salgının kaynağını bulmaya çalışırlar. İpek bir yandan krizi yönetirken Hekimoğlu da bebekleri kurtarmak için alışılmışın dışında bir fikirle gelir.

Hem aileler hem de ekip için oldukça tartışmalı olan bu tedavi fikri hayata geçirilecek midir? Hekimoğlu’nun sıra dışı çözümü işe yarayacak ve zamanla yarışan bebeklerin hayatı kurtulacak mıdır?

----------------------------------

Hekimoglu Episode 3 Summary

Is Hekimoglu’s unusual method going to work?

Hekimoglu overhears two doctors speaking about two sick babies that were born in the same delivery room. Both of the babies have a fever and vomit. Having realized this, Hekimoglu warns Orhan and Ipek that there may be an outbreak in the hospital.

Ipek and Orhan think that only two babies’ sickness doesn’t mean there is an outbreak in the hospital. Then, Hekimoglu starts to examine all the babies in the hospital with his team to prove there is really an outbreak. He finds what he looks for shortly after. The newborn floor is put in quarantine.

Hekimoglu and his team research why the babies have got sick, they try to find the reason for the outbreak among millions of reasons. As Ipek manages the crisis, Hekimoglu comes up with an unusual idea to save the babies.

Is this idea, which is controversial among the families and the team, going to be applied? Is Hekimoglu’s unusual method going to work? Are they going to save the babies?

HEKİMOĞLU VİDEOLARI