X
X

Hekimoğlu 31. Bölüm Özeti

27.12.2020 Pazar 22:48 (Güncellendi: 30.12.2020 - 14:17)

Vurulduktan sonra hastaneye dönen Hekimoğlu, iki vaka birden almaya karar verir.

Hekimoğlu geri dönüyor…

Vurulduktan sonra hastaneye dönen Hekimoğlu, iki vaka birden almaya karar verir. Hekimoğlu’ndaki tek değişiklik iki vakayı aynı anda kabul etmesi değildir. Hekimoğlu hastaları iyileştirmeye çalışırken, bir yandan da İpek’in peşine düşer. İpek’in Orhan’la baş başa yemeğe çıkması ve şüpheli tavırları, Hekimoğlu’nu yeni bir oyunun içine sürükler. Hekimoğlu iki vakayı da kurtaracak mı? İpek’in gizli sırrı ne? Hekimoğlu İpek’e yardım edecek mi? Orhan ve İpek, Hekimoğlu’na karşı birlik mi olacak?

Diziye bu hafta Veysel Diker ve Güner Özkul konuk oluyor...

Veysel Diker, sekiz yıl boyunca felçli olarak tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Ersin Güler karakterine hayat verirken, Güner Özkul ise Ersin Bey’in eşi Ayla Güler karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

--------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 31 Summary

After getting shot, Hekimoglu comes back to the hospital and decides to take on two cases.

After getting shot, Hekimoglu comes back to the hospital and decides to take on two cases. The only change in Hekimoglu is not the fact that he wants two cases at a time. As he tries to cure the patients, he keeps an eye on Ipek. Ipek goes on a date with Orhan and acts suspicious, which drags Hekimoglu into a whole new plan. Will Hekimoglu be able to save both cases? What is Ipek’s secret? Will Hekimoglu help Ipek? Will Orhan and Ipek join forces against Hekimoglu?

This week, Veysel Diker and Guner Ozkul are the guest stars.

Veysel Diker acts as Ersin Guler, who has been confined to a wheelchair for eight years whereas Guner Ozkul acts as Ayla Guler, Mr. Ersin’s wife.

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI