X
X

Hekimoğlu 32. Bölüm Özeti

10.01.2021 Pazar 19:56 (Güncellendi: 12.01.2021 - 10:48)

Hekimoğlu yürümeye baston ile mi devam edecek?

Hekimoğlu’nun zor günleri…

Bacak ağrıları tekrar başlayan Hekimoğlu, bir yandan kendiyle mücadele ederken, bir yandan da otizmli bir hastayla ilgilenir. Otizmli çocukla ilişki kurabilen tek kişi, şaşırtıcı biçimde Hekimoğlu olacaktır. İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladıkları sırları Zeynep tarafından öğrenilir. Zeynep gerçekleri söylemeleri için onlara baskı yaparken, İpek Hekimoğlu’nun kendi yüzünden depresyona girdiğini düşünür. Hekimoğlu bir yandan vakayı çözmeye çalışırken, bir yandan da beladan geri durmaz. Poliklinik esnasında tartıştığı Mahir, Hekimoğlu’nun başına ummadığı dertler açacaktır.

Hekimoğlu yürümeye baston ile mi devam edecek? İpek gerçekleri Hekimoğlu’na açıklayacak mı? Hekimoğlu ve Mahir arasındaki inatlaşma nereye varacak?

Diziye bu hafta Serdar Orçin konuk oluyor...

Dizinin 12 Ocak Salı akşamı ekrana gelecek olan 32.bölümüne oyuncu Serdar Orçin konuk oluyor. Orçin dizide deneyimli ve kuralcı bir komiser olan Mahir karakterine hayat verecek.

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

---------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 32 Summary

Will Hekimoglu continue to use a walking stick?

Hard times for Hekimoglu…

Hekimoglu, who starts having leg pain again, takes care of a little patient with autism as he struggles with himself at the same time. Surprisingly, Hekimoglu is the only one who can communicate with the child better than anybody else. Zeynep learns that Ipek and Orhan hide something from Hekimoglu. Zeynep forces them to tell the truth. Moreover, Ipek thinks she is the reason why Hekimoglu is depressed. Meanwhile, during the clinic hours, Hekimoglu meets Mahir who is going to get him in trouble.

Will Hekimoglu continue to use a walking stick? Will Ipek tell the truth to Hekimoglu? What will happen between Hekimoglu and Mahir?

This week’s guest star is Serdar Orcin.

In the 32nd episode of the series, which is going to be broadcast on 12 January, Tuesday, the guest star is Serdar Orcin. Orcin is going to act as Mahir, who is an experienced, strict captain.

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI