X
X

Hekimoğlu 34. Bölüm Özeti

25.01.2021 Monday 11:06 (Güncellendi: 25.01.2021 - 14:53)

Hekimoğlu baskı altında, zamanla yarışıyor…

Küçük kardeşlerine hem annelik hem de babalık yapmakta olan genç bir adam, çalıştığı restoranda kalp krizi geçirir. Hekimoğlu, bu vakaya hemen teşhis koysa da ekibiyle paylaşmaz. Hepsinin, kendi teşhisini koymasını ister ve ekibin zamanla yarıştığı bir oyun başlatır. Hekimoğlu, zaman ilerledikçe uğraştıkları vakanın tahmininden çok daha karmaşık olduğunu fark edecektir.

Mahir komiser ise Hekimoğlu aleyhinde ifade vermesi için Orhan üzerinde uyguladığı baskıyı artırır. Bu durum,  Hekimoğlu ve Orhan arasındaki ilişkinin giderek gerilmesine sebep olur. İpek, Mahir’in hastane personelini sorgulamasından rahatsızdır çünkü bu durum tüm hastane çalışanlarını tedirgin etmektedir.

Hekimoğlu ve ekibi genç adamı kurtarabilecek mi? Mehmet Ali, genç adamın kardeşlerine karşı fedakarlığı konusunda, ona inanmayan Hekimoğlu’nu ikna edebilecek mi? Hekimoğlu ve Orhan’ın arası Mahir yüzünden bozulacak mı?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

----------------------------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 34 Summary

Hekimoglu is racing against time.

A young man, who looks after his siblings all by himself, has a heart attack in a restaurant that he works. Even though Hekimoglu diagnoses him at once, he does not reveal this to his team. He wants each of them to make a diagnosis and starts a competition in which the team members races against time. In time, Hekimoglu realizes that the case is more complicated than they think.

As for Mahir, he keeps cornering Orhan to testify against Hekimoglu. This causes Hekimoglu and Orhan to get tough on each other. Ipek does not like the fact that Mahir interrogates the hospital’s employees for it makes everybody nervous.

Will Hekimoglu and his team be able to save the young man? Will Mehmet Ali be able to convince Hekimoglu that he is genuine about looking after his siblings? Will Hekimoglu and Orhan drift apart because of Mahir?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI