X
X

Hekimoğlu 36. Bölüm Özeti

08.02.2021 Pazartesi 00:11 (Güncellendi: 08.02.2021 - 11:25)

Hekimoğlu, anlaşmayı kabul edecek mi, yoksa hapse mi girecek?

Komiser Mahir, Orhan’ın ifadesi karşılığında, Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif eder. İpek, anlaşmayı kabul etmesi için Hekimoğlu üzerinde baskı kurmaya başlar. Hem değer verdiği bir vakasını ondan alır, hem de ilaçlarını keser.  İpek, Hekimoğlu'nun yokluğunda, genç hastasının tedavisini üstlenir. Kızın yaşadığı nedeni belirsiz sıkıntıların doğuştan gelen cüceliği ile bağlantılı olup olmadığı araştırılır.

Orhan, İpek ve ekibin tüm çabalarına rağmen kızın durumu daha da kötüleşirken, Hekimoğlu ise bu sırada ilaçlarını başka yollardan bulmaya çalışmaktadır.  Hekimoğlu olmadan genç kız iyileşebilecek mi? Orhan, Hekimoğlu’nu mu yoksa kendisini mi korumak için Mahir’le anlaştı?  Hekimoğlu, anlaşmayı kabul edecek mi, yoksa hapse mi girecek?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

----------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 36 Summary

Will Hekimoglu take the deal?

Detective Mahir offers a challenging deal to Hekimoglu after hearing Orhan’s statement. Ipek pressures Hekimoglu to take the deal. She both takes his case from him and cuts off his drugs. During Hekimoglu’s absence, Ipek takes on his case. She tries to figure out whether the girl’s symptoms are related to her dwarfism.

Despite Orhan, Ipek and the team’s efforts, the girl’s condition deteriorates while Hekimoglu tries to find his drugs from a different source. Will the young girl be cured without Hekimoglu? Why did Orhan make a deal with Mahir; to protect himself or to protect Hekimoglu? Will Hekimoglu take the deal?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI