X
X

Hekimoğlu 37. Bölüm Özeti

15.02.2021 Monday 10:09 (Güncellendi: 15.02.2021 - 17:09)

Hekimoğlu hapse girmekten kurtulabilecek mi?

Komiser Mahir’in bir süredir Hekimoğlu’nu hapse attırmak için sürdürdüğü savaşın sonuna gelinmiştir. Mahkeme tarihi gelip çatmıştır ve Hekimoğlu için 10 seneye kadar hapis cezası istenmektedir. Etrafındakiler, Hekimoğlu’nu kurtarabilmek için çabalarken, Hekimoğlu hiç beklenmedik bir hareket yapar ve son çare olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırır.

Bir yandan Hekimoğlu’nun ekibi de hastanede bir itfaiyeciyi tedavi etmeye çalışmaktadır. Genç itfaiyeci, büyük bir yangının orta yerinde donarcasına üşümeye başlamıştır. Hekimoğlu’nun yokluğunda, bu sıra dışı vakaya sıra dışı bir çözüm getiren kişi Zeynep olacaktır. 

Mahir Hekimoğlu’na karşı yumuşayacak mı? Mahkeme nasıl sonuçlanacak?  Hekimoğlu hapse girmekten kurtulabilecek mi? Zeynep’in önerdiği çözüm, itfaiyeciyi kurtarmaya yetecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

-----------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 37 Summary

Will Hekimoglu be able to avoid a jail sentence?

The war declared by the detective Mahir on Hekimoglu comes to an end. It’s finally the trial day and Hekimoglu may be jailed for up to ten years.  As his colleagues try their best to save him, he makes an unexpected move and enrolls in a rehabilitation center as the last resort.

Meanwhile, Hekimoglu’s team tries to treat a firefighter in the hospital. The firefighter starts to feel freezing cold in the middle of an intense fire. In the absence of Hekimoglu, Zeynep is the one that comes up with an extraordinary solution to this unusual case.

Will Mahir let go of Hekimoglu? How will the trial end? Will Hekimoglu be able to avoid the jail sentence? Will Zeynep’s solution be enough to save the young fireman?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI