X
X

Hekimoğlu 38. Bölüm Özeti

22.02.2021 Monday 11:18 (Güncellendi: 24.02.2021 - 17:50)

Hekimoğlu için hayat normale mi dönüyor?

İpek, Ateş'i hapisten kurtarmak için yalan söylemek zorunda kalmıştır ve ona kızgındır. Ateş'e ceza olarak tüm hafta boyunca polikliniğe bakma sorumluluğu yükler. Ateş ne kadar denese de sıradan hastalıklardan kaçamaz. Poliklinikte genç bir kadın hastanın tecavüze uğramış olduğunu fark edince, her şey değişir.

Bu vakayı bu tip konularda daha deneyimli bir doktora devretmeye çalışsa da genç kadın Hekimoğlu’ndan başka kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Bu sırada Zeynep de ölmek üzere olan evsiz bir kanser hastasıyla ilgilenmektedir.

Ağrılarını dindirmek için kendisine verilen ilaçları almayı reddeden yaşlı adam, acı içinde ölmeyi tercih etmiştir.  Zeynep ise yaşlı adamı, bu süreci daha rahat atlatması ve ağrı kesicileri kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır. 

Hekimoğlu, genç kadına yardımcı olabilecek mi? Zeynep, yaşlı adamı daha acısız bir ölüme ikna edebilecek mi? İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’na kızgınlıkları geçecek mi? 

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de....

-------------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 38 Summary

Is Hekimoglu back to normal?  

Ipek is mad at Ates because she was forced to lie to save him from jail. As a punishment, she assigns him clinic duty all week long. However, Ates tries, he cannot avoid dealing with ordinary diseases. When he realizes a young woman in the clinic has been sexually harassed, events change course.

Even if Ates tries to hand over the case to a more experienced doctor, the young woman does not let anybody take care of her except for Ates. Meanwhile, Zeynep treats a homeless patient with cancer who is about to pass away.

The old man, who rejects the drugs to numb his pain, prefers to die in agony. Zeynep makes efforts to convince the old man that he should take the drugs to ease the process.

Will Hekimoglu be able to help the young woman? Will Zeynep be able to persuade the old man? Will Ipek and Orhan come to terms with Hekimoglu?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKIMOĞLU VİDEOLARI